Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes javítani, vagy folytat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes javítani, vagy folytatni ezt, vagy kihűlt?

Figyelt kérdés

Ősz óta vagyok párkapcsolatban egy idősebb férfivel,de nem élek vele.Eleinte jó volt,de bő egy hónapja minden megváltozott.Még csók sem volt,sem kettesben összebújás,sőt négyszemközt sem voltunk,úgy szervezte,hogy ne lehessen..Hetente max egy mozi, néha úszás, kis séta, ennyi.Ha megölel találkozáskor,semmit nem érzek iránta.Szeretem,de nem értem ezt az egészet.Nem hinném, hogy van valakije,de nem értem, miért nem hív magához,miért nem akarja megbeszélni a problémát,miért akar, vagy nem mer kettesben maradni. Nemsokára szabadságra megyek,két hete felvetette, hogy utazzunk valahová.De mást nem mondott,nem szervezett,nem tudom van-e értelme így nekimenni a közös nyaralásnak.És egyáltalán mit tegyek?

Sok mindent meg kéne beszélni, de nem utcán, vagy moziban, vagy kajáldában....Szeretnék vele összebújni és tisztázni dolgokat,sok kérdésem van. De félek is, hogy ezt nem viselné el és szakít. Magamban ezt a kapcsolatot sajnos leírtam, de szeretem és hiányzik. A legjobb barátom szerint beszéljem vele át és ne szakítsak.De így, érzelmileg kihűlve hogyan tovább? Nincs is kedvem vele találkozni, csak azért megyek el, hátha javul.De nem javul sajnos. Ha én szakítanék, akkor tudom, fájna, de nem ennyire,mint ez a közöny ? Vagy ez azért van, mert nagy a korbeli eltérés ? Mit tegyek? Szenvedek,,,22 F


2018. jún. 28. 10:38
 1/5 Buran ***** válasza:
100%

"szeretem és hiányzik" Valóban ő hiányzik, a személye, vagy csak az érzés, amit iránta tápláltál?


Elég fura, hogy se egy csók, se egy összebújás és az, hogy mindig úgy szervezte, hogy ne is lehessen... Lehet, hogy már mindketten leírtátok ezt a kapcsolatot?


Nem tudom mennyivel idősebb, mit takar a korbeli eltérés, de személyes tapasztalataim szerint ezek a sztereotípiák korkülönbségekkel kapcsolatosan nem véletlenek.


Én azért elmennék egy találkozóra, feltenném a kérdéseimet, és annak fényében döntenék.


Persze, itt az az igazi kérdés, hogy te, vagy ő már lehet, hogy döntöttetek, s csak egy rosszra sikerült haláltusát jár a kapcsolatotok...


23/F/m

2018. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, ő 46.Nagyon eltérő életritmusunk van és mikor minden jó volt,akkor sem akarta volna vele élni. Tavasz óta érzem,hogy nem 100-as a dolog, a szex már akkor sem volt jó mindig, sokszor csak testileg voltam ott. De lehet,hogy lelki fuggő vagyok,mert mindezek ellenére hiányzik, de ha vele vagyok,akkor pedig nem érzek semmit. Sokat nyeltem mellette, mikor ezt elmondtam neki, eltűnt, napokig nem írt, szóval ezért nem tudom mit tegyek, a volt párommal mindent kibeszéltunk,ezért a férfiért hagytam ott, amibe ő lelkileg beleroppant....
2018. jún. 28. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Na most... Fú de utálni fog ezért a meleg közösség, és a női nem egy része, akik a "Guys my age" c. Számra szoktak elaludni, de kimondom kerek perec:


Oka van annak, hogy az emberek döntő többsége óckodik a nagy korkülönbségtől egy kapcsolatban. Illetve hogy a társadalom részéről is ritka a "nézzétek már, de cuki az a bácsi azzal a 20 éves csajszival!" jellegű megnyilvánulás.

Persze, mindig lessz egy egy Styffler mamája, egy egy sugardaddy, és mindig lesznrk esetek amikor valakinek ez bejön és tényleg egy ilyen kapcsolatban találja meg a kiteljesedést, és a boldogságot... De ez a kissebség.

Bár mennyire is "sexy" a jelen történelmi korunkban a "Kifinomult, érett, idősebb férf/nő" képe a köztudatban, az ilyen kapcsolatok döntő többségébe bizony éket ver a nagy korkülönbség, az olyan esetekben mint a tied a generációs szakadék, az erősen eltérő életritmusok és hasonló dolgok.


Szóval szerény véleményem szerint ha nem vagy ebben boldog, ennek nincs értelme.

2018. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Buran ***** válasza:
100%

Valamiért azt hittem, hogy a pasi valahol a 30-as éveiben jár.. Most egy kicsit módosítanám a dolgot...


24 év hatalmas idő, negyed század. Gyakorlatilag teljesen máshogy láthatja a világot, mint te. Érdemes elgondolkodnod a közös jövőtökön is (és most megkapom a lepontozást, de leírom) ő 70 lesz, amikor te leszel 46. Gondold végig, ha most még több energiát, fáradságot bele is ölsz, meddig tartható fent reálisan a dolog?


Keress egy fiatalabb srácot. 22 hozzá a legjobb kor. Már nincs meg a kamaszkor vad vihara, de még elég rugalmas vagy ahhoz, hogy valakivel akár egy életre is jól össze tudj csiszolódni.


23/F/m

2018. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"volt párommal mindent kibeszéltunk,ezért a férfiért hagytam ott, amibe ő lelkileg beleroppant...."


Megérte úgy látom :D

2023. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!