Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme esetleg visszacsin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme esetleg visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szakítottam a nálam idősebb társammal, akivel éveket voltunk egyben.Egy másik, szintén idősebb férfi elhódított és nem tudtam ellenállni. A volt társam lelkileg nagyon tönkrement ebbe, mert most is nagyon szeret még, tudom.Viszont az új kapcsolatom nem az, aminek gondoltam, csak a szex jó, az sem mindig, de lelkileg és emberileg nem jó vele,de nem merem megmondani, mert félek, hogy vége lesz és akkor mit csináljak? Emberileg szeretem a volt társam, mellette egyenrangú voltam, szabad ember, most gyerekként kezelt, inkább befolyásolt vagyok.Az új biztos nem hagyna nyugton, ha szakítani akarnék, a régi pedig nem fogadna vissza. Vagy mondjam el neki,mi a helyzet és kérjek még egy esélyt ? Megbántam már a szakítást, de akkor az volt a jó, de mást vártam, nem ezt. Nem vagyok boldog, kérlek, segítsetek ! Köszönöm ! 25 F
2018. máj. 20. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
szerintem próbáld meg ujra a régi partnered!
2018. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is menj vissza a régi partneredhez. És beszéld meg vele hogy érzed magad.
2018. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem a régi párommal, nincs senkije, könnyes szemmel azt mondta, nagyon szeret, az életénél is jobban, de sosem lehet úgy mint régen, max beszélgetni hajlandó velem, de párja nem lehetek.Azt mondja, olyan virágot szagoljak, amit téptem magamnak :( Úgy látszik, nem tud megbocsájtani...
2018. máj. 20. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Akkor csak 2 dolgot tehetsz.

1. Szakítasz a mostanival és egyedül leszel.

2. Maradsz a mostanival és boldogtalan leszel.

2018. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem szakíts a mostani pároddal és adj időt a réginek! Az is egy fajta bizonyítás felé ha már egyedülállóként ülsz le vele beszélgetni a továbbiakról.

Ha igazán szeret úgyis visszafogad, nyilván nem lesz olyan mint rég de ha mindketten dolgoztok rajta még lehet jó!

2018. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem úgy tűnik, hogy csak azért mennél vissza az exedhez, mert a mostani férfi mellett boldogtalan vagy, nem azért pedig mert még mindig szereted. Ezt nyilván tudja az exed is és így pedig benne van a pakliban, hogy majd ha megint beleszeretsz vki másba, akkor otthagyod. A helyében én sem fogadnálak vissza.. Neked nem az a kapcsolat hiányzik, hanem a mostanihoz képest hiányzik az akkori kapcsolat, ami talán jobb volt, de ha annyira jó lett volna, akkor nem törted volna össze az exed azért, mert vki elcsavarta a fejed. Viszont a mostani kapcsolatodban mérlegelned kell, hogy eljött-e az a pont, amikor még egyedül is jobb, mint a mostani pároddal. Ha igen, akkor ott kell hagyni!
2018. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
*nem pedig azért, mert még mindig szereted
2018. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nincs értelme "visszacsinálni". Csak azért mennél vissza hozzá, mert a mostani kapcsolatod rossz.

Keress valaki mást, az előző párodba ne rúgj bele még egyszer!

2018. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondják, csak a töltött káposzta jó újra melegítve. de ez nem jelenti azt, hogy ne tegyél egy kísérletet, miután a mostani pároddal aszakítottál. Nem lesz könnyű dolgod, hogy az exedet meggyőzd, hogy ő a legjobb pasi a világon, és csak őt szereted, de egy próbát megér. Csak ne azonnal akarj mindent. Még lassabban kezdj neki, mint amikor először kezdtél vele ismerkedni. Hagyj időt az exednek, hogy újra meg tudjon bízni benned.
2018. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Akkor amit le lehet szűrni az eddigi válaszokból hogy:

1. Szakíts a mostani pároddal.

2. Ezután adj időt az exednek mielött újra kezdeményeznél.

3. Kb egy hónap múlva kezdj el közeledni hozzá. De akkor is lassacskán vedd a dolgokat. Talán hívd el kávézni vagy menjetekel megnézni egy vagy csináljatok olyat amit egy baráttal is csinálnátok.


Bár ez csak az én véleményem. Amit én várnék el egy hasonló szakítás után.

2018. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!