Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mennyi idő után fogadtà...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő után fogadtàk el a szüleitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Sajna az én szüleim nem engedik meg, hogy feljöjjön hozzánk a barátom és érdekelne, hogy nektek is volt-e ilyen, ha volt javult-e a helyzet később, ha javult mennyi idő múlva?
2018. júl. 4. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Azt gondolom, hogy ez tipikusan lányos kérdés, fiúknál szerintem nem merül föl, hogy a szülők beleszólnának. Ahogyan egy kedves ismerős, fiús anyuka kérdezte a fiát: Kiféle-miféle? És kefél-e?
2018. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első:

Csak az nem mindegy, hogy fiút, vagy lányt.

Gondolom, a kategóriát nem nézted.


Nálunk nem volt ilyen gond. Igaz, már nem voltunk tizenévesek, amikor megismerkedtünk. És már külön is laktam.

2018. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első pillanattól elfogadták.
2018. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Uúúúú, valóban nem néztem a kategóriát... Mindenkitől bocsánatot kérek!
2018. júl. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Anyukám az eslő perctől elfogadta, előre megbeszéltük,hogy mikor viszem haza először és nagyon klasszul viselkedett vele, rögtön puszi,ölelés,vacsora,kedvesen beszélgetett vele,kérdezgette, nem terveztem,hogy ilyen jól fog sikerülni, büszke voltam anyura 😙💖


Apámmal más a helyzet, úgy viselkedik velem is meg a barátommal is mint egy állat. De szerencsére csak anyuval élek,így leszrom, de persze a lelkem mélyén rosszul esik,hogy ilyen fszkalap,de ez az ő döntése volt.


Kívánom neked,hogy térjenek észhez a szüleid. De ha nem térnek szakítsd mwg velük a kapcsolatot, ne hagyd tönkre tegyenek.

18/F

2018. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!