Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Néhány nap múlva fogunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nap múlva fogunk először találkozni a barátommal, és én még sosem szexeltem, most viszont biztos fogunk. Több menetet tervezünk, bírni fogom?! Ha nem bírom és megállítom akkor az nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki. A sexben a legfontosabb h mind aketten elvezzetek. Legyen hosszu elojatek
2018. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha az egyikőtök elfárad, akkor pózcsere és a másik fél mozogjon. A passzív és az aktív fél is mozoghat + lehet szünetet tartani vagy orálizni ha nagyon lihegsz. Duci vagy beteg vagy? miért gondolod, hogy nem fogod bírni?
2018. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy a fenekem nem bírja majd ha pl már harmadszorra akarná megtömni:)

Eddig csak dildo járt benne.. és az is kisebb volt mint a mérete.

2018. júl. 10. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem szexeltél, akkor azért ne gondold feltétlen azt, hogy majd iszonyú nagy kefélések lesznek.

Ha a barátod tapasztalt, az sokat segíthet, de nekem elsőre nagyon távol állt az elképzelésemtől a valóság :D.

Ne akarj túl sokat, túl gyorsan, egyszerre, az a legfontosabb, hogy jól érezzétek magatokat, nem pedig, hogy mindent kipróbálj ami csak eszedbe jut.

A tényleg jó szexhez igazából sok gyakorlás és rutin kell.

2018. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Először találkozol a barátoddal? Hogy lett akkor a barátod? Netes szerelem rulez.

Hát hogyne. Szűz vagy még, de több tömést is terveztek a sosem látott barátoddal. Majd gáz e ha a harmadik fingótömésnél nem bírod. Szerinted gáz a kérdés?

2018. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Sose késő kiszállni.
2018. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Szerintem pont hogy az első menetet fogod nehezebben bírni, ill. az lesz a kellemetlen(ebb). Utána ha már rendesen bejáratja a farka a popsidat, nem lesz gond. Megszokod, élvezni fogod. Nem tudom perste a dildózással mik a tapasztalataid. De ha az jó neked, ez csak még jobb lesz ha a pasid odafigyel rád. A farok, meleg és élő sokkal jobb mint valami műanyag vacak.
2018. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Most fogsz először találkozni a barátoddal??? Hogy lehet valaki a barátod (párod), ha még nem is találkoztál vele?

De ha tegyük fel, neten régóta is ismerkedtek, akkor is első találkozáskor már szexet kell tervezni? Ne haragudj, de nagyon gázok vagytok...

2018. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!