Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem nem fontos a külső?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnotherTwinkBoy kérdése:

Csak nekem nem fontos a külső?

Figyelt kérdés

Nagyon sok meleget, sőt szinte mindenkit az érdekel, hogy hogyan néz ki a másik... Miért van ez? Engem miért nem foglalkoztat a külső?

A belső tulajdonságok a legfontosabbak számomra. Például legyen humoros, ugyanakkor tudjon komoly is lenni. Szeresse az állatokat (macskákat nem muszál 😅), szeresse ha hozzá bújok, legyen romantikus, gyengéd, ugyanakkor tudjon macsóként is viselkedni.

Ezek egyedül nekem fontosak?

Ráadásul olyan igényei vannak sokaknak, amik messze nem reálisak...

40 éves 125 kilós pasi mit akar egy élsportolótól?

Én tudom magamról, hogy eléggé vékony vagyok, épp ezért nem is erőltetem hogy egy full izom pasit találjak magamnak...



2018. júl. 18. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerelemben szinte teljesen mindegy az alkat, ha valami megfog benne szeretni fogod legyen sovány, vékony molett. 21/f
2018. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Akkor miért a szex kategóriába írtad? Kapcsolatban fontos a belső természetesen. Szexben meg pont nem érdekel, ha egy paraszt is, az se ha utána egy busz is elüti.


Nőként írtam.

2018. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Nem szex, hanem szexualitás... A kettő nem ugyanaz.
2018. júl. 18. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha CSAKIS szexről van szó, akkor is fontos a belső?
2018. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 Ha valakivel csak szexeltek egy jót, akkor nyílván nem a kedvenc hobbijáról fogtok beszélgeti menet közben...

De nem tudom te hogy vagy vele, én nem állok le valakivel csak úgy szexelni

2018. júl. 18. 23:30
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Na, például a nőket baromira nem foglalkoztatja. Lehet, hogy sok benned a lányos személyiségvonás.


Egyébként kissé leegyszerűsítve a világot: a nőket a belső érdekli, a férfiakat a test, mint alakzat izgatja, és akad két tucat fő per bolygó művész-lélek, akit az arc szépsége vonz.


A "full izom pasit" szerintem erőltetheted, van közöttük, aki pont a törékenyebb fiúkat szereti.


Valóban sok embernek nincs realitásérzéke... szerintem azért, mert ha valaki számára totál nem zavaró, hogy önmaga 125 kiló (zavarná, nem úgy nézne ki), az magából kiindulva azt képzeli, hogy ez a másik számára sem téma. Egyszerűen nem érti a dolog esztétikai problematikáját, ahogy a vak embert se érdekli, hogy kin milyen színű a ruha. Így hát olyan természetességgel próbálkozik be az élsportolónál, mint barna a szőkénél...

2018. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod,a legtöbb meleg(is) elsősorban a kinézetre,illetve a szexuális adottságokra megy,de ez nem új dolog.Az is természetes,ha egy találkozásnál, randinál az első 5 másodpercben nem tetszik,nem szimpatikus a másik,az a következő 5 évben sem lesz,nem lehet az,mármint szexuális értelemben. Van kivétel, persze. Volt egy meleg kollégám, elég bumfordi,nagy feje volt,pókhasa,ráadásul bal lábára bicegett,mert az rövid volt neki, nagyon szőrös is volt,de nem esztétikusan. És mégis,olyan barátai voltak,olyan kapcsolatai, hogy csak ámultunk.Az igazi izmos, jóképű,fiatal fiúk oda voltak érte, ketten még össze is verekedtek miatta.

Belsőleg viszont egy nagyon jó ember volt,humoros,empatikus és nagyon művelt. Na erre mondják,az élet vagy észt, vagy szépséget ad.Viszont az is tény, hogy a kulső idővel változik,akármit is teszunk.Belul,a szívunkben, lelkunkben viszont megmaradunk annak,akik voltunk fiatalon.És aki fiatalon link, az idősen sem lesz jobb,max nem lesz módja linkelni. Én egy közepesen okos ember vagyok,tehát nem vagyok világszépe,de csúnya sem.Mégis elmondhatom,hogy mindig fiatal és legalábbis nekem szép és kedves srácok voltak a párjaim,nem kis korkulönbséggel.És amikor vége lett a kapcsolatnak - mindig egy harmadik fél miatt - ,akkor i, pár hónap múlva kéredzkedtek vissza,mert rájöttek mit ér a kulső,ha durva,hazug, vagy megbízhatatlan belső van mögötte.Más kérdés,hogy egyiket sem fogadtam vissza,és nem bántam meg.

Sosem a kulső számított,mikor ismerkedtem, egy pár apróság kivételével,pl ne legyen kopasz,de dohányozzon, ne legyen túl apró,vagy magas hozzám. Több nem érdekelt,az sem, intim mértekben mekkora,milyen a szexuális teljesítménye. Ez utóbbiról annyit,hogy a versenyló sem örökre az,pár év és vagy anatómiai modell, vagy kutyatáp lesz belőle.Viszonylag fiatalon,harmincason,vagy korai negyvenesen kiégett férfiak pedig nem valami biztató kapcsolatot ígérnek...

Lényeg, van abban valami igazság, hogy a kulső megfog, a belső megtart...de csak abban az esetben, ha a belső érett és megbízható!

De lehet egy idősebb, hatvanas ember is vonzó és bizony, kár azt hinni, hogy azért mert valaki fiatal,tini,vagy huszonéves,akkor automatikusan vonzó is. Szép napot ! 49F

2018. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Én nem leszek álszent... Nekem igenis fontos a külső is. Nyilván a belső tulajdonságok fontossága dominál a párom megválasztásában, de szükségem van arra, hogy szexuálisan is vonzzon. Egy párkapcsolatnak igenis nagyon fontos része a kielégítő szexuális élet, ehhez pedig kölcsönös szexuális vonzódás is kell. Van egy mondás... Hogy akármilyen külső jegyei vannak is az embernek, úgy néz ki, ahogy önmagát látja a tükörben. És itt előjön az, ami miatt tényleg a belső tulajdonságok a legfontosabbak: ha valakivel összejövök, azt akarom, hogy ha belenézek a szemébe, lássam, hogy elfogadja magát. Ha önmagát nem tudja elfogadni, hogy fog engem? Mert egy kapcsolatban jogom van ahhoz, hogy elfogadjanak, és ez alap.

Nem kell nekem okvetlen egy Adonisz. Az viszont igenis igen, hogy egy olyan emberrel legyek együtt, akinek harmonikus az énstruktúrája, legyen normális énideálja.

És nem győz meg a kedves, mézes-mázas kezdet. Általában én is kedves vagyok az emberekhez, de adott helyzetben tudok akkora bunkó, tahóvári paraszt lenni, amilyet nem hordott hátán a föld. És mindenki ilyen. Látni akarom, hogy nem szégyelli, hogy gyarló EMBER(bocsi a nagybetűkért). Hogy nem szégyelli, ha fáj és nem szégyelli, mikor k**vajó. Ezek egyszerű dolgok, de nagyon kevesen képesek rá.

Kosztolányit szerintem érdemes ilyen szempontból értelmezni. Számomra ezt jelenti az Akarsz-e játszani c. verse:

A játszótársam, mondd, akarsz-e lenni,

akarsz-e mindig, mindig játszani,

akarsz-e együtt a sötétbe menni,

gyerekszívvel fontosnak látszani,

nagykomolyan az asztalfőre ülni,

borból-vízből mértékkel tölteni,

gyöngyöt dobálni, semminek örülni,

sóhajtva rossz ruhákat ölteni?

Akarsz-e játszani mindent, mi élet,

havas telet és hosszu-hosszu őszt,

lehet-e némán teát inni véled,

rubin-teát és sárga páragőzt?

Akarsz-e teljes, tiszta szívvel élni,

hallgatni hosszan, néha-néha félni,

hogy a körúton járkál a november,

az utcaseprő, szegény, beteg ember,

ki fütyürész az ablakunk alatt?

Akarsz játszani kígyót, madarat,

hosszú utazást, vonatot, hajót,

karácsonyt, álmot, mindenféle jót?

Akarsz játszani boldog szeretőt,

színlelni sírást, cifra temetőt?

Akarsz-e élni, élni mindörökkön,

játékban élni, mely valóra vált?

Virágok közt feküdni lenn a földön,

s akarsz, akarsz-e játszani halált?

17/F

2018. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
:-)
2018. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kérdező, de te már a saját kérdésedben ellent mondasz önmagadnak... xD

Írod, hogy neked nem fontos a külső, de azért egy 40 éves 125 kilós pasi mégse kellene. És mégis mi van akkor, ha egy 40 éves 125 kilós pasi belső tulajdonságai pont olyanok, mint amilyeneket leírtál? Humoros de tud komoly is lenni, szereti az állatokat, szereti ha bújnak hozzá, romantikus is, gyengéd is, de meg is tud védeni ha kell. Minden passzol, pont olyan belsőleg, amilyet te keresel. Akkor csak azért fogsz neki nemet mondani, mert a külseje nem olyan, mint amit keresel? Akkor hol van az, hogy nem a külső fontos számodra? Ezt hogy magyarázod meg?

2018. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!