Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek igazságos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságos a homokos barátom azon hozzáállása, hogy én nekem megkell néznem mindenféle meleg képeket, de én nem linkelhetek olyat ami meg nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít már. Én nem vagyok homokos, de nézzem meg, ő nem hetero ezért nemnézi meg és ordít érte.
2018. júl. 25. 22:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
"de a kérdező kinek árt azzal hogy beszarik a pelenkába és arra élvez el? :D" soha az életben nem szartam be, nem is tervezem és nagy tévedés és rossz feltételezés ez. a 99%-unk nem tesz ilyet... fúj.
2018. júl. 25. 23:45
 12/21 anonim ***** válasza:
Csak példának hoztam fel, nem kell magadra venni :D biztos van olyan akinek az is bejön.
2018. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
van, csak egy kisebbség, és a dailydiapers chaten be van tiltva a közösben akár csak a kaksi megemlítése is....
2018. júl. 26. 00:01
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Azt írod a homokos barátod. Egy frászt a barátod, ki nem állhatjátok egymást és ennek semmi köze a homokosságához. Szakítsatok meg egymással minden kapcsolatot és mindkettőtöknek jobb lesz.

Meg nekünk is, mert nem kell olvasni a szrdobálásotokat.

2018. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#10 Hát a kecske nem hiszem, hogy élvezné xd
2018. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%
a bluzik életre nem való emberek,a haverod is ilyen,szerintem próbálj rá nem is figyelni...
2018. júl. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
#10 Miért kell összemosni a kecskéket a férfi-férfi szexel nem értem... Akkor gondolom te a leszbiket a lovakkal mosod össze.
2018. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
#17 akkor te még nem ismered azokat az embereket akik kívül kigyúrt állatok közbe meg segbekuki vonza oket. Lehet hogy az egyik haverod is ilyen. :D
2018. júl. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Meleg Patrik László ***** válasza:
67%
Ez így nem igazságos.Ha már te elfogadod őt,akkor neki is el kell téged.
2018. júl. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A világ büntetése nekem, amiért erre a kérdésre válaszolok de megteszem.

1. Szerintem ezt már egyszer kiírtad pár hónapja.

2. Itt valójában nem az a baj, hogy meleg vagy mit mutogat, hanem hogy élhetetlen óvodások vagytok, akik alapvető dolgokat sem tudnak megbeszélni vagy kezelni, ehelyett megy a hiszti, meg a picsogás.

Emellett szerintem nem vagytok igazából barátok, csak a franc tudja minek foglalkoztok egymással, mert szemmel láthatólag nem kedvelitek egymás őszintén.

3. Éretlenek vagytok (még mindig).

4. Szerintem egy troll vagy, mert ezt a szintű sötétséget nehéz elhinni.

5. Fölösleges hangulatkeltésnek érzem az egész kérdést, szerintem nem is vársz rá valódi választ.

2018. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!