Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, hogy megtudjam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtudjam, hogy valaki aki tetszik nekem, érdeklődik-e irántam?

Figyelt kérdés
Van egy velem egykorú srác (22 éves vagyok), akivel egy helyen dolgozunk. Kb két hónapja kezdtem a melót (pincér vagyok, de ez mellékes), és kevesebb mint egy hét elég volt ahhoz, hogy belezúgjak. Azóta minden reggel munka előtt csak azt várom, hogy láthassam őt. Szívesen kezdek vele beszélgetést, csak mindig zavarba jövök, ha vele dumálok, vagy a szemébe kell néznem. Félek, hogy megtud valamit, mármint ha túlságosan nyomulni próbálok, vagy túl kedves vagyok, ezért nem igazán merek jobban közelíteni. Facebookról tudom, hogy nincs barátnője, persze ez nem jelent semmit. Párszor észrevettem, hogy ő is rámpillant, vagy megnéz engem néha, de ez sem jelent semmit, mindenki csinálja. Nem tudom mit tehetnék, de nem akarom hogy újabb hónapok teljenek el anélkül, hogy bármit is léptem volna előre ezzel kapcsolatban. Én biztos vagyok benne, hogy szeretem, úgy ahogy van, egyszerűen csak azt gondolom, hogy a leghelyesebb, legtökéletesebb pasi akivel találkoztam. De arról, hogy neki van-e bármilyen szándéka, fogalmam sincs. Ötleteltem, hogy mit tegyek, hetek óta meg akarom hívni egy italra, vagy bármi másra, de félek a visszautasítástól, hogy nemet mondd rá és többet nem áll szóba velem. Valamit mégis tennem kellene, csak nem tudom hogy mit. Én lennék a legboldogabb, ha kisülne ebből a dologból valami, de sajnos én egy csőd vagyok a szerelemi ügyekben.

2018. jún. 27. 03:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tudd meg most milyen a pasas, mint reménykedjél és a végén kiderüljön, hogy egy vadparaszt. Hívd el munka után egy sörre, vagy mittudomén amit szerettek és ha nemet mond, hamarabb túl tudsz rajta lépni és több időd marad egy más pasira.
2018. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Én arra próbálnám terelni a beszélgetést, hogy érdeklődd meg, vannak-e abban a városban ismerősei, ahol laktok, tud-e munka után eljárni haverokkal, barátokkal valahova. Ha esetleg nem, vagy ritka, mondd, hogy te társaságot keresel szabadidődben és menjetek el X helyre. Amúgy drukkolok. :)
2018. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!