Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek igazságos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságos a homokos barátom azon hozzáállása, hogy én nekem megkell néznem mindenféle meleg képeket, de én nem linkelhetek olyat ami meg nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít már. Én nem vagyok homokos, de nézzem meg, ő nem hetero ezért nemnézi meg és ordít érte.
2018. júl. 25. 22:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
3%
Nehogy azt higgye bárki is, hogy az ő társadalmilag normálissá nyilvánított szexualitása mások számára nem végtelenül undorító. Egyszer hatalomra jutnak az aszexuálisok a bolygón, mentek sittre mindahányan a pedofilokkal és a családanyákkal egy sorba. Az utódnemzés meg lefolyhat kémcsövekben is, elvégre már kiszakadtunk az állati létből.
2018. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!