Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan derithetném ki ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetném ki ezt?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Van a munkahelyemen egy pasi aki kissé vonz érzelmileg (eddig nem volt még senkim) és elég gyanús h ő is meleg (furcsán jar, a stilusa pl elkezd kutyákat simogatni az utcán. Eddig az van hogy haverkodunk, de hogy deritsem ki mi a helyzet? Bókoljak neki hogy nagyon helyes szemüveg nélkül stb? Az tuti hogy nyomulni nem akarok meg megsérteni sem.
2018. júl. 26. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
27 évesen látszólag, a saját leírásod szerint, annyi eszed van mint egy 14 éves tininek...
2018. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. júl. 26. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Én lány vagyok, bármikor megismerkedtem egy meleg férfival (volt munkatársam, az egyetemen egy diáktárs, szórakozóhelyen, társaságban), mindig tudtam, hogy meleg, mondani sem kellett. Nagyon látszik rajtuk! Ha te meleg vagy, hogy nem tudod ezt biztosra? Fura!

Szerintem nézz utána a Facebookon és az Instagramon, hogy milyen fotókat tett ki, hova jár szórakozni, milyen ismerősei vannak. Hívd el inni munka után, aztán kérdezz az életéről, honnan jött, hol lakik? Valahogy kibukik, hogy van barátnője vagy volt valaha? Nyilván ha jobban megismered, ez is kiderül.

2018. júl. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Kérdezd meg hogy szereti e Lady Gagát, ha igen akkor valószínűleg meleg.
2018. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, én se szeretem lady gagát, pár éve nem volt rossz, de azért túlvagyok rajta, lady gaga ment de a pasik maradtak.
2018. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!