Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiak! Ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti belemennétek szexuális kapcsolatba egy másik férfival, csak kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 21:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen mindegy minek hívjuk kíváncsi heterónak vagy biszexnek, de rengetegen csak a lányok felé vonzódnak és a férfias vonások taszítják őket, csak a nemi szerük iránt érdeklődnek, azaz nekik a tökéletes társ pár dolog kipróbálására egy nagyon nőies shemale lenne, de akár képesek lennének egy nőiesebb férfival is csinálni dolgokat.


Nem tudom mért akadnak ki az emberek azon, hogy ilyenek léteznek és főleg azon, hogy kíváncsi heterónak nevezik magukat.


Lehet technikailag tényleg biszexek, de a köztudatban az a biszex, amelyik mindkét nemhez vonzódik, de a legtöbb kíváncsi heteró tényleg csak a fentebb leírtakkal van rendben, ami távol van a két nemre gerjedéstől.


Tudom, hogy a hetero és homo a két véglet és a biszex minden, ami közte van még akkor is ha nagyon közel áll valaki a két véglethez, de bizonyos esetekben sokkal jobba leírás a "kíváncsi heteró", mert ez mindent el mond és nem kell paragrafusokat irogatni, hogy "Igazából csak ezt meg ezt szeretem a férfiakban a többit nem"....

2018. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Persze,hogy belemennék,de nem kíváncsiságból,hanem mert erre vágyok.
2018. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

#11 LOL!

Azért akadnak ki, mert nincs olyan, hogy kíváncsi hetero. Ahhoz, hogy kipróbáld a saját nemeddel, vonzódnod is kell az adott dologhoz, vagyis a saját nemedhez, ami egy hetero esetében nem következik be. Vagyis ha a saját nemedhez vonzódsz, akkor qrvára nem vagy hetero. Na ezért akadnak ki.

2018. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

13# Én férfi vagyok és nem vonzózon a férfiakhoz. Még egyetlen egy fiúra sem tudtam felállítani a farkamat :) Szerinted vonzódok hozzájuk? ... de a férfi nemiszerv tetszik és azt leszopnám és kiverném, de maga a férfi test és különféle férfias vonások egyátalán nem tetszenek.


Ha elém raktál egy férfi félmesztelen top modelt, még a farkamat sem tudnál felállítani, de ha egy átlagos vagy talán kevésbé szépnek mondható lányt raknál elég kb 3 perc alatt már el is élveznék.


Ezt minek tudod nevezni? Lehet technikailag biszex, mert a saját nememből tetszik valamenyi, de ha Zac Efron vagy bármelyik most nagyon szépek tartott férfi bekopogna hozzám és szexelni akarna elküldeném őket, mert kicsit sem tetszenek.


Erre nem lehet azt mondani, hogy biszex, mert a köznyelvben azt jelenti, hogy mindkét nemhez vonzónom, pedig nem ...


Heteró sem vagyok, szóval a legpontosabb megfogalmazás az, hogy "Kíváncsi heteró".

2018. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

Simán.

Elkezdtem egyszer...ideje lenne végre végig járni ezt lehetöséget is.

2018. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

#14 "még egyetlen egy férfira sem tudtam felállítani" Ezek szerint, azért megpróbáltad :D Ember, ha leszopnál egy farkat, akkor az vonz téged...Ha ennyit nem tudsz összerakni fejben, akkor nem csak a nemi identitásoddal vannak problémák.

Engem is vonz egy Ferrira, még sem áll rá a farkam.

Én hetero vagyok, mert szó szerint szóba nem jönne, hogy ránézzek egy másik férfira. Te semmilyen értelemben nem vagy hetero :D Se kíváncsi, se hetero.

2018. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból nem. Ha nem lenne más lehetőség, mondjuk börtönben lennék, vagy például egy lakatlan szigeten, akkor el tudom képzelni, hogy egy idő után esetleg belemennék egy-két dologba férfiakkal is.
2018. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
16# Csak ismételni tudom magamat. Szerintem elég tisztán leírtam. Azt nem vitattam, hogy nem lenne biszexuális az aki nem tartozik a végletekhez.
2018. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen. De csak is ha engem szop le. Mást nem tudok elképzelni
2018. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
mostanában agyalok ilyenen hogy kipróbálnam sráccal
2019. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!