Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első anál előtti tanácsok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anál előtti tanácsok?

Figyelt kérdés

Jövő hétvégén fogom elveszíteni a popsi szüzességem, egy tapasztalt sráccal. Ugyebár ő az aktív.

Sikosítót viszek, meg óvszert, de mi kell még?

Azt mondta, beöntést ne csináljak, úgyis gumival lesz, csak menjek el előtte wc-re.

De máshol meg azt hallottam, kell a beöntés ilyenkor.

Meg egyáltalán, hogy kell azt csinálni?


Minden segítőválaszt felpontozok, köszönöm!



2018. aug. 5. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én csinálnék beöntést a helyedbe. Találsz itt több olyan kérdést is ahol részletesen leírják hogyan kell.
2018. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
PONT HOGY MENJ EL ELÖTTE WC RE. VAGY BEÖNTÉS különben nagy esély van arra h undi legyen
2018. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha azt mondta ne csinálj, akkor miért nem hallatsz rá? Vele leszel, nem az itteni válaszolókkal! Gondolom ő már tapasztaltab, csak tudja mi a dörgés! Hallgass rá, és ne parázz fölöslegesen! ;)
2018. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha ő azt mondta hogy ne csinálj beöntést akkor szerintem ne csinálj. A síkosító és a gumi tényleg kell viszont. próbálj minnél inkább ellazulni, előjáték legyen meg, simizés, nyalás, gyengéd fokozatos ujjazás.

Ha van kedved majd számolj be hogyan sikerűlt.

Sok sikert nektek!

2018. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!