Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltam egy fiúval, és csináltu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy fiúval, és csináltunk pár extrém dolgot. Lehet neki baja belőle? Biszexuális vagyok ő pedig nagyon fiatal és kicsit aggódom mert utána néztem ennek annak.21f

Figyelt kérdés
szóval volt hogy betettem neki, majd kivettem és ő pedig orál... ez a lényeg. hogy ettől lehjet e valami baja neki?
2018. aug. 8. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg minden és mindegyiknek különböző az esélye.
2018. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha nagyon fiatal abbol neked lehet bajod pl bilincs borton.
2018. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Persze. HIV, Tripper, kankó stb stb.
2018. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi lett volna ha előtte nézel utána "ennek-annak"?
2018. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Megrontottál egy gyereket ?

Gratulálok.

Ha heteró lennel is ezt irnám.


Keress a te korosztályodban partnert

2018. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
semmi illegálisat nem tettem, mind a ketten elmúltunk 14 évesek... ezután pedig a magyar jogban nincs erre szankció. köszönöm, a továbbiakban másféle válaszok érdekelnek, amik nem erre terjednek ki. Senki nem rontott meg senkit, 2 ember közös beleegyezésével történt valami, amihez mind a kettőnek joga volt.
2018. aug. 8. 16:18
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Te sugaltad azt hogy kiskorúval voltál.

!

2018. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
magas ívből... na érted... nem érdekel. minda ketten elmúltunk 14 évesek és ez a lényeg. továbbá nem folytatom mert értelmetlen, a kérdés nem erről szól...
2018. aug. 8. 16:32
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton ha te 100%osan tiszta vagy és ő is (értsd most nemibetegségekre a tisztát) akkor nem lesz baja nagy eséllyel. De ha pl esik le a zászlórudad mert annyira gombás akkor nagy baj van. Ha nem sértetted fel belül komolyan és a kis srácnak sincs száján seb stb akkor mégkisebb az esély. Nem tudom mennyire volt székletes amikor kiszetted de ha szemmel láthatóan nem akkor mégkisebb az esély. persze mikroszkópikus bacik is lehetnek de kisbabák is néha megkóstolják sajnos trutyijukat és kis mennyiségben nem lesz baj..Két tiszta ember egymást nehezn tudja megfertőzni.
2018. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen lehet belőle baja. Ha az ürülékes falloszodat cumizta,akkor vál9gatott betegségeket szedhet össze a saját bélsarából.


Az egy dolog,hogy utána olvastál,de annyi eszed nem volt,hogy ezt előbb tedd meg?

2018. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!