Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti észrevettétek ezt a jelensé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észrevettétek ezt a jelenséget a fiatal melegeknél?

Figyelt kérdés

Amikor úgymond a kelendőségük csúcsán vannak,a legtöbben olyan kis szűziesek.

"Alkalmi szex nem érdekel"

"Nagypapák kíméljenek"

"Csak kapcsolatot akarok"


Aztán mikor elkezdenek öregebbek lenni,30 felé,után elkezdenek bevadulni és fűvel-fával szexelnének.

Egyfajta kapuzárási pánik,vagy hogy is mondjam.


Vagy ekkorra oldódnak fel jobban a gátlások?


30/f


2018. aug. 16. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Én most 21 évesen nem feltétlenűl párkapcsolatot keresek, de olyannal képzelem el az együttlétet, akivel normálisan tudok beszélgetni.


Nem keresem a nagy őt, de undorodok azoktól, akik farok képpel vagy szexre felhívással indítják a beszélgetést vagy az első 10 percben felhozzák.


Szóval én benne vagyok az egyéjszakásban is vagy egy laza szexkapcsolatban, csak a másik normális legyen.


Szerintem a legtöbben így vannak vele, ami teljesen normális.

2018. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nőknél is így van...
2018. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
És a hetero fiúknál is így van
2018. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Hat tenyleg, szörnyű h nem akarnak ossze-vissza kefelni mindenkiv, meg 20evvel oregebb pasiktol nem akarnak semmit, azmeg plane h kapcsolatra vagynak.. hat hihetetlen, hova jutott a vilag.

Ha valaki mar kapcsolatot akar, ott nincsenek semmilyen gatlasok, ne magadból indulj ki, h 30 felett mar mindenki fuvel faval dugni akar, ezt, ahogy mast se lehet altalanositani.

Szerintem neked az a bajod h a fiatal "szuzies" (eleg pocsek kifejezes) fiuk nem rad akarnak cuppanni, hanem egy korban hozzajuk kozelebb allohoz, es nem alkalmi dugast akarnak hanem tartos kapcsolatot.

2018. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Alkalmi szex nem érdekel"

Szerintem azért van több fiatal meleg, akik kapcsolatot keresnek, mert jobban megélhető, vállalható és főleg van erre lehetőség az interneten.

A negyvenes, ötvenes melegek között rengeteg hetero házasságban él, gyerekkel. Csak hát nem boldog, a szex nem megy nagyon, szóval nekik marad az alkalmizgatás. A fiatalok könnyebben találnak maguknak párkapcsolatot.


"Nagypapák kíméljenek"

Nekem speciel két olyan meleg barátom is van, akik 18 évesek és az idősebb pasikra buknak. Esetükben ez 20-25 éveseket jelent.

Én is 18 vagyok, volt már 25 éves barátom nekem is, annyira nem érdekel ez a pár év.

De szerintem egy totál érthető dolog, hogy 18-20 éves srácok nem harmincas, negyvenes meg hatvanas öregemberekkel akarnak kezdeni. Persze még ilyen is akad, csakhát...


"Csak kapcsolatot akarok"

Ugyanaz, mint az elsőre. Egy 3 gyermekes férjnek ilyen téren elég kevés a mozgástere.



Vagy ez saját tapasztalat? Pont 30 vagy.

2018. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es félreértés ne essék.

Belőlem nem a visszautasítás beszél.

Én fiatalabbnak nézek ki a koromnál.

Hidd el,engem még nem nagypapázott le senki 30 évesen,de nem is igazán vágyok egy 20 évesre.


Csupán ezt megfigyeltem.

Megváltoznak sokan.


Komoly kapcsolatot pedig el nem tudnék képzelni egy 20 évessel.

És kicsit vicces,amikor rám írnak,hogy akarok-e komoly kapcsolatot,és mikor elmondom,hogy én ilyen fiatal fiúkkal nem tudnék mit kezdeni,akkor úgy jön le mintha én lennék "aki csak a szexre megy".


Nem,én nem olyan vagyok.

Ja,és ezek a fiúkák többsége ha 30 éves lesz,akkor mindig 30 alattit keresnek.

Tehát,amikor ők voltak nagyon fiatalok,akkor már a 30 éves papa,de mikor ők lesznek 30 évesek,akkor ha 32 évesen rájuk írsz,akkor is fel vannak háborodva.

2018. aug. 17. 01:08
 7/17 A kérdező kommentje:

A korombeliekkel akikkel beszélgetek,mint így kezdték.

"Szerelmet keresnek",aztán azt látom,hogy mind dug fűve-fával,mert nem jött be a nagy szerelem,csalódás-csalódás után,és már csak a szexre mennek.

2018. aug. 17. 01:10
 8/17 A kérdező kommentje:

"Nekem speciel két olyan meleg barátom is van, akik 18 évesek és az idősebb pasikra buknak. Esetükben ez 20-25 éveseket jelent.


Én is 18 vagyok, volt már 25 éves barátom nekem is, annyira nem érdekel ez a pár év."


Hát,azért egy 18-25 közötti között olyan sok különbség nincs.

Sokan 25 éves korukig tanulnak,így nem sokkal érettebbek,mint egy 18 éves.

2018. aug. 17. 01:11
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, amikor pl a hetero barátaimnak meséltem, hogy 25 éves a barátom, akkor azért kicsit megrökönyödtek :D


Jó igaz, ennek már vége jó pár hónapja és akkor még csak 17 voltam.

2018. aug. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az érzelmi kapcsolatok kialakítása és maradandósága fontosabb az ősi ösztöneim kielégítésénél.

Biztos sokan nem értenek velem egyet, de nekem mindig is a hosszútávon kifizetendő dolgok voltak a céljaim. Persze mindenkinek van egy határ, saját szabályai, fontossági sorrend meg persze a hormonok dominanciája vagy annak irányítása...Nekem az a fontos, hogy szerelemből veszítsem el, de szerintem utána se kapnék rá az egyéjszakásokra. Én így vagyok bekötve. Nekem még az ölelkezéshez is kell egy szintű bizalom(volt hogy egy random személy, akivel két szót beszéltünk, megölelt...fura volt.)


22/F

2018. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!