Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hogyan éli meg (túl) hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan éli meg (túl) hogy meleg egy kis településen? Hogyan tudja eltitkolni? Hogyan tud úrrá lenni azon, hogy nehogy észrevegye más? Hogyan tud boldognak látszó életet élni egy belső tragédiával a lelkében?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
"Csakhogy én úgy élem meg ezt az egészet, mint aki rádöbben, hogy karok vagy lábak nélkül születik egy rohanó világba.... Annyira úgy érzem, hogy ebben a világban semmi keresnivalóm nincs ilyen korcsszülötten" Ez csak azt bizonyitja hogy nem a környezeted fenyeget, te állsz hülyén magadhoz a szexualitásod miatt. Meleg vagy? Na és? Tudod ki nem szarja le? Te csinálsz ebből problémát.
2018. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Kis településen élek én is, és még sokan mások is...de nem kell mindenkinek mindent tudnia 😉
2018. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ember csinál egy "maszkot" amit reggel felvesz és csak akkor mer levenni amikor este otthon kattan a zárban a kulcs. Folyamatos rettegés attól, hogy sejti-e valaki, mondtam-e valami olyat ami utalna rá vagy csak egy gesztus amiből sejtenék... Ha valaki a melegeken poénkodik előtted az vajon azért van mert rád célozgat? Persze mosolyogsz, minden rendben, ma is szép napunk van.

A legrosszabb mégis a magány. Hogy nincs kit megölelni, nincs kivel őszintén beszélni, nincs kimellett behunyhatod a szemed abban a tudatban, hogy reggel is ott lesz veled.

Az érzed, hogy egyedül vagy a világban és még azt is ellököd magadtól aki közeledik mert azzal is csak bevallanád, hogy az vagy amit. És mi van ha csak "le akar buktatni". Egyedül vagy a világ ellen.

A legszomorúbb, hogy az öngyilkosság is vonzóbb mint az a tudat, hogy kiderül. Nem tudom meddig lehet élni így csak azt, hogy meddig érdemes: Semeddig.

Mindig irigyeltem azokat akiknek megvolt a bátorságok, hogy feltartott fejjel ki merjék mondani, hogy "Igen, az vagyok. És akkor mi van?". Én sajnos nem vagyok ilyen. Nekem az is nehéz volt, hogy saját magam előtt fel tudjam vállalni. Hogy bele tudjak nézni a tükörbe azzal a tudattal, hogy nem vagyok szörnyeteg.

2018. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sok igazság van a dologban....!! :(
2018. aug. 29. 05:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!