Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (meleg kérdés) Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(meleg kérdés) Számotokra milyen az ideális partner?

Figyelt kérdés
Külsőt és belsőt is egyaránt kérdezem. Nem társkeresés céljából írtam ki a kérdést, hanem csak érdekel

2016. okt. 4. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Fiatalabb legyen nálam(16>)

Minél fiatabb

Vékony legyen

Kissebb fütyi

Alacsony

Kevesebb szőrzet

2016. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Lehetőleg legyen nálam magasabb. Szép arcú, borostás. :3


Kedves, humoros, komoly,hűséges, türelmes.


20/f

2016. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Most leírom az általános ideálom, majd azt, hogy a fiú, aki most bejön nekem mennyire nem illik a képbe.:P

Szóval az ideálom: lehetőleg magas, jóképű(szimmetrikus, karakteres arccsontozat), vékony/fit/izmos(szóval bármi, csak ne legyen rajta zsír és ne legyen sovány), sötét, dús haj, zöld vagy barna szem.

Ne cigizzen, táplálkozzon egészségesen, legyen életvidám, pozitív, legyen hasonló gondolkodású, mint én, ne próbáljon folyton megváltoztatni, merje kimutatni az érzelmeit, legyen "nyálas" dolgokra is igénye pl összebújva nézni Doctor who-t, kézfogás stb.

Na most aki bejön: Cigizik, magas, de már sovány alkat, kék a szeme, ami mindig is visszataszító volt számomra, de az övé tetszik(?), komolynak, megfontoltabbnak tűnik(bár ki tudja, milyen kettesben), emellett nem az a jóképű(ferde orr, kevésbé karakteres arccsont), amiről álmodoztam, de valahogy a hibái, asszimmetriái teszik őt olyan...izévé...xd A lényeg az, hogy belőle csak egy van és van valami, ami megfogott benne. Nem tudom...olyan még nem volt velem, hogy bárkinek is az orra tetszen, meg a fülei is aranyosak...meg tetszenek az alig létező ajkai. Nem tudom, hogy azért tetszik e mert neki vannak hibái, ezért valós, "elérhetőbb" vagy mert szerényebb, de szerintem ez nem olyasvalami, amin gondolkodni kellene. Tetszik és készxd

Ez olyan, mint amikor először meglátok egy személyt, más az arca mint miután megismertem, mert úgy csunyul vagy szépül a személy arca, ahogyan kiismerem őt.(persze nem változik az arcformája, csak egyszerűen másképpen látom...mindegyxd)

20/f

2016. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat. Előző, milyen kapcsolatban vagytok? Most én is leírom az ideálom. Magas 180+. Szőke vagy barna (hajfétisem van szóval...). Helyes. Erős, vékony/izmos/átlagos. És szeretem, ha valaki stílusosan öltözik.


Kedves, megértő, aranyos, védelmező és jó lenne hozzábújni amikor rossz ledvem van vagy stb...


Várom még a válszokat :)

2016. okt. 4. 18:26
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Aktív, fiatalos/fiatal, határozott, domináns az ágyban, minél szőrtelenebb.
2016. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Helyes arcú, vékony, aranyos, romantikus és azért valamennyire intelligens :)
2016. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
HA külsőségekről beszélünk, nekem a legfontosabb az arc. Szemszín mindegy, hajszín barna, jó ha szakállas, de csak ha jól áll neki. Legyen tőlem nagyobb darab, izmos alkat jön be, nem zavar ha van rajta egy kis súlyfelesleg. Legyen jellemre nagyon domináns és legyen törődő, legyen humora, ne legyen buta.
2016. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Vékony és fiatal és normális.:)
2016. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

csak egy picit legyen lányos.

de legyen kb:azonos magas

legyen vékonyabb,egy icicpicit lehet súlyosabb is,de inkább ne.

ápolt,és szőrtelen.


legyen kedves,aranyos,okos de nem okosabb nálam.

határozott,talpra eset.


energikus.-nem tudom ez külső vagy belső?

2016. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Én egyelőre csak egyéjszakás kalandban gondolkodom, de mindenképpen legyen kedves, megértő, tudjon rám figyelni, mert még szűz vagyok.
2016. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!