Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a magukat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a magukat homoszexuálisnak valló férfiak flörtölnek a nőkkel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
mégse homoszexuálisak
2018. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Én meg hetero vagyok. És flörtöltem már sráccal. És? Jó visszajelzés. Vagy lehet biszex vagyok? 😁
2018. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés így is hangozhatna:

A nők miért kezdenek el magukat homoszexuálisnak valló (vagy láthatóan olyannak, aki láthatóan nem érdeklődik irántuk) flörtölni?


Két munkahelyem volt, ahol többségben nők voltak (egyik 5 év, másik 3 év), és általában mindig kaptam szexuális tartalmú megjegyzéseket.

Ha felvettem a "kesztyűt" és hasonló jellegűt kapott vissza az adott hölgyike, akkor két variáns jött le neki/nekik: bunkó vagyok, vagy meg akarom dugni.


30/F

2018. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, mert pozitív visszajelzést ad, meg már miért ne ismerkedhetnék lányokkal? A melegek és a lányok mindig jó haverok. :D
2018. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a pozitív visszajelzés örömmel tölti el őket, függetlenül attól hogy kikkel csinálják úgy mintha flörtölnének. Hogy miért nem a velük azonos neműekkel keresik egyből a közös nevezőt, annak több oka is lehet:

- Szociális státusz... a nőkkel való flört a kívülállóak szerint is általában menő, tökös, és macsó viselkedés. (amíg két egymással flörtölő fiú látványáról ez nem mondható el a kívülállók részéről. Kiközösítés stb.) A hangulatuk nagyban függ mások véleményétől, ezért akarnak nekik is megfelelni.

- Biszex férfiak... ezt a témát pedig nem kell bőven kifejtenem.

- Érzelmi nyitottság... a meleg férfiak nyitottabbak a másik nem érzelemvilágára is, és egyszerűen szeretnek hízelegni a másiknak, ami sokszor flörtnek tűnik.


Itt hozzátenném, hogy én is meleg vagyok, de az emberi kapcsolatteremtésnek ezt a válfaját roppant mélyen elutasítom, mert csak a külsőségek játszanak benne szerepet, és a másik fél hülyítése benne a lényeg. Aki igazán tökös meleg férfi az vállalja fel magát és ne a nők előtt játssza a don juan-t, de ezt megtanulja ő is, mert a nők társaságán keresztül nem talál magának férfi partnert.


20/F.

2018. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En meleg vagyok, viszonylag jokepu. Es pl a munkahelyen is latom a nok szemen, hogy tetszem nemelyiknek. Es ok kezdik a flortot es ilyenkor viszonzom, mert egyreszt jolesik, masreszt nagyon vicces, hogy azt hiszik visszaflortolok kozben meg poennak fogom fel. :d 25/f
2018. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!