Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ciki az, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az, ha egy fiú úgy maszturbál, hogy a merev péniszére gumit húz és a tükörben gyönyörködik benne, hogy milyen szép feszes és merev és így megy el?

Figyelt kérdés

2018. szept. 10. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis én is csinálom. :)
2018. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszoló, én például azért szeretek néha gumiban maszturbálni, mert akkor a végén lazán kiengedhetem a magomat, nem kell izgulni hogy hova lövell szerteszét :)

főleg ha hosszabb ideig elhúzom, akkor szokott zabolátlanul mindenfelé röpködni.

2018. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha fiatal vagy nem gáz egyáltalán én is csináltam anno rengeteg alkalommal.

Ha mondjuk 25 felett vagy, akkor kicsit fura. Inkább keress valakit akivel élőben szexelhetsz :)

28/F

2018. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

még lehet írni, köszi mindenkinek eddigieket

az valóban igaz, kedves előző, hogy tényleg kellene már valaki, csak hát nem nagyon jön össze, és nekem az nem megy, hogy pl egyéjszakás dugások/szex, nekem csak szeretett kapcsolatban megy, mert úgy érzem, hogy az a tökéletesen szeretetteljes, addig meg marad a gumi és a tükör... :/

2018. szept. 14. 23:54
 15/17 A kérdező kommentje:
mellesleg 30F vagyok, akkor ciki?
2018. szept. 14. 23:55
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én csak szeretnék így masztizni,ahogy elkezdem felhelyezni a gumit,épphogy a makksimon van, már el is élvezek, soha nem sikerűl rendesen felhelyezni,pedig szivesen kipróbálnám már,milyen ha saját nedvemben tocsog a szerszámom.meleg hajlamú szűz srác vagyok.
2018. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, mivel a masztit mindenki magának, a saját örömére csinálja. Nekem is jól esik gumival csinálni, vagy anélkül is, én is szeretem nézni, hogy keményedik, csak mikor elélvezek, már nem kívánom. Ezért lenne jó valakinek csinálni, akiben megbízok.
2023. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!