Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orgazmus felső fokon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus felső fokon?

Figyelt kérdés
Nektek volt már hogy úgy èlveztetek el, hogy a szemeitek felakadtak, 8 at lőttetek, ès hatalmas nyögèssel zártatok? Kinek mi volt eddig a legjobb ès hogyan. 22F
2018. szept. 15. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naná :) volt olyan hogy egy egész napot vártunk párommal hogy végre este legyen és csinálhassunk vmit, de persze egész nap együtt voltunk csak társaságban, és akkor nem lehetett, én egész nap be voltam indulva tőle és este mikor egymásnak estünk, én az élvezéskor annyit lőttem mint még soha, és olyan intenzitással, hogy 1 egész percig nyögtem meg lüktettem egész testemben, ott minden egyben volt, testben-lélekben eggyé váltunk :) ez nem volt annyira régen de sajnos már nincs párom :(
2018. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem nem,de a nővel akivel szexeltem neki igen,szinte majd elájult.
2018. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nővel nekem is volt hogy beszédültem, akkorát élveztem... :)
2018. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt! Egy srác mutatott (pont innen) egy játékot. Csak a farkammal játszott, semmi mással. Hát végig orgazmusközeli állapotban voltam és a végén akkorát élveztem. Azóta is néha kérem, hogy fussunk össze és csinálja. Nagyon durván jó.
2018. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elosszor voltam a baratnommel egyutt , missziben dugtunk , kikaptam belole ès elkezdte verni nkm.. nagyon felvoltam izgulva , a hasàra löttem vagy 7 x sok cucc jott ki .. majdnem elàjjultam akkoràt èlveztem
2018. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Párommal szoktunk olyat csinálni, hogy amikor itthon vagyunk, akkor egész nap húzzuk egymást.. odamegyünk a másikhoz és elkezdjük neki verni, bekapjuk a másik farkát de csak kb fél percig szopjuk, de azt nagyon érzékien, vagy csak simán elkezdjük csókolgatni a másik erogén zónáit, de rövid időn belül leállunk vele. Aztán estére már teljesen megvadulunk, annyira kívánjuk egymást. Aztán amikor végre az egész napos izgatás után egymásnak esünk, olyankor állati nagyokat szoktunk élvezni. :)


28F m

2018. szept. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!