Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini passzívok, nektek bejöhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini passzívok, nektek bejöhet egy érettebb, igényes, aktív férfi?

Figyelt kérdés
Nem általánosan kérdezem, mert minden ízlés kérdése, de tartottatok-e már vonzónak sportos, kockás, magára adó, érettebb férfit? Már volt szerencsém ritkán 17-19 évessel neten beszélgetni és többnyire pozitívan álltak a dologhoz, de másnapra eltűntek. Nem tudom eldönteni, hogy csak szórakoztak velem, és igazából nincs is esély arra, hogy vonzónak érezzen egy idősebbet, vagy megijedtek valamitől. Bár olykor nem tudom kizárni a kamuzás lehetőségét sem. Alternatívaként, érdekelne, hogy van-e Budapesten olyan meleg szórakozóhely, ahova járnak fiatalok is. Talán, ha személyesen ott állunk szemtől szembe, komolyabban tudnak venni. Minden segítő választ előre is köszönök. Én 35/F.
2018. szept. 19. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem tiniknek való ez a témakör.
2018. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon 21/f
2018. szept. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha fiatalt keresel akkor menj pl.: Szauna69-be meg ilyesmikbe.

Amúgy elmondom neked, hogy a tizenévesek többsége 20+-os embereket már kizárják:) de azért sok szerencsét^^

2018. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem határozottan:)
2018. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok es bejönnek
2018. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Időpont tegnap 23:07

Micsoda képmutató, és álszent egy hozzászólás volt ez.

2018. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Kétféle van, az egyik, akinél az idősebb kizárt, a másik meg a női aggyal működő passzív, akiknek eleve apukaigényük van. Tesznek arra, hogy nézel ki, szóval kár az erőlködés, csak legyen meg melletted a "biztonságérzet" és ilyen elvont nyavalyák...
2018. szept. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok és a 40-es 55 ös korosztály jön be. Ezeknél fiatalabb, talán még a 37, de 37 alatt egyik se. Főleg a mackósabb hapsik, vagy a pocakos. Én vékony vagyok plusz ha nagyon szőrös valaki, az indít be a legjobban.
2018. szept. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek a válaszokat!
2018. szept. 22. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!