Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lenne a reakciód ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód ha az egyetlen fiad bevallaná hogy ő homoszexuális?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 21:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
8%
leszakadna a pofám
2018. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
Leülnék vele beszélni erről.
2018. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

"Jólvan fiam. Akarsz róla beszélni?"


21F

2018. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Hétköznapian fogadnám. Úgy vagyok vele, hogy amikor lesz gyerekem, aki esetleg fiú és meleg is lenne egyben, nem érdekelne melyik nemet szereti. Ugyanúgy az én tökkelütött fiam lenne. Max előre megmondanám neki, hogy amikor lesz párja, talán el fogok vele beszélgetni, hogy jobban megismerjem, és talán azért is, hogy megfenyegessem, hogy ne tegyen semmi bántót, mert különben az életvonala megrövidül. Fordítva is igaz lenne, ha a jelenleg nemlétező fiam lenne a hülye és akarva-akaratlanul megbántaná a srácot.


Messze vagyok attól, hogy anya legyek, de azt most tudom, hogy a csetlő-botló gyerkőcömet imádni fogom. Ő lesz az egyetlen kivétel, mert amúgy idegesítenek a gyerekek... ^^'


Mellesleg készülök a gyereknek levelekkel, amiket, most, fiatalon írok, de egyben magamnak is, ha esetleg befásulnék és elfelejteném milyen tininek, fiatalnak lenni. Hibák, belátások, igazmondások, apró történetek, emlékek, cselekedetek, mindenfélét összeírok magunkat. Bár én reménykedek benne, hogyha valaha lesz törpém, csajszi lesz. :'D


L

2018. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%
akkor a csajszid, lehet épp lezbikus :P
2018. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
13%
Elmennénk nyaralni a Tajgetosz hoz
2018. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Elfogadnám. Ez nem befolyásolná az érzéseimet az irányába.
2018. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Megköszönném neki bizalmat.
2018. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Mekkora homofob bunkok vannak itt.

Egyebkent en szemelyesen teljesen elfogadnam es megkerdeznem akar e rol beszelni vagy akarmi.

2018. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Egy anya szereti a gyerekét. !

Egészséges legyen és boldog . A többi mellékes .

Olyannak szeretem amilyen.

Támogatnám. Ez a feladatom .😍

2018. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!