Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hagyjam, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam, és lépjek tovább, vagy inkább próbálkozzam még?

Figyelt kérdés

Nos.. beszéltem egy sráccal 2 hétig Romeon aztán 1 hétig messengeren, és ezután találkoztunk, megbeszéltük, hogy nem lesz szex, sem orál, sem semmi.. ez így is történt, elmentünk enni, beszélgettünk, sétálgattunk, és jól éreztük magunkat, legalábbis én biztosan. A végén megbeszéltük, hogy jövő héten találkozunk megint, de a napot majd egyeztetjük online. A randi csütörtökön volt, és írtam is neki még aznap este, és visszaírt.. azonban a pénteki üzenetemre és a tegnapira nem válaszolt, meg sem nézte, pedig elérhető volt többször is. Sokat dolgozik, de este sem nézte meg.. gondolom ez egyértelmű jel arra, hogy nem akar veled beszélni többet, és találkozni sem szeretne.. Szerintetek reménykedjek még, vagy ennek annyi?

Köszi.



2018. szept. 23. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek annyi. Gerincesebb lenne ha megmondaná hogy nem akar tovább ismerkedni. De sok az ilyen gyávább ember.

Amúgy az ő ötlete volt hogy megbeszéljétek hogy ne legyen szex?

2018. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közös megegyezés volt, megbeszéltük, hogy nem akarjuk elsietni mert kapcsolatot keresünk mind a ketten.

Értem, én sem fűztem hozzá sok reményt, hogy tovább folytatjuk majd. Köszi. :)

2018. szept. 23. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Lehet h tényleg nem ért rá szóval ne add fel
2018. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Én egy másik profillal ráírnék. Kamu képekkel. Elhívnám randira azzal is és élőben pedig tuti kiosztanám, sőt talán le is önteném valamivel. Mert ez amit csinált már gáz. Hitegetni, becsapni, stb.


Na jó lehet ez sok. De mindenképpen visszaszivatnám. Pl mikor a tali van a másik sráccal ráírnék, hogy jaj ne hari de tovább kell bent maradnom.


Vagy ha nem akarod megszivatni akkor is érdemes regelnni másikat és ha ott visszaír megírni, hogy csak kíváncsi voltál, hogy a GERINCESSÉG hiányzik belőle vagy mi volt, de most már tudod, hogy ráér csak éppen neked nincs becsülete írni. És írnám, hogy már nem szükséges a válasz hisz nagyon szépen bemutatkozott.


Amúgy hány éves? Ha akarod én is szívesen ráírok :D

2018. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ja és ha vkinek belépni van ideje akkor válaszolni és olvasni is. Ha nincs erre akkor minek lépett be? megnézni még hány srác ír neki? Ezek mind jellemtelenségek. Utálom az ilyet.
2018. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó különösen vicces, és megfontolandó, de úgy vagyok vele, hogy nem pazarlom tovább az időm. Legyen boldog.. ennyi. :)
2018. szept. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!