Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lenne a reakciód ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód ha egy közeli haverodról akivel jóban vagy évek óta kiderülne hogy meleg?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 02:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Megköszönném hogy megbízik bennem, és hogy ezt elmerte mondani.

Ezután meghívnám egy sörre a közeli pub-ba és beszélgetnénk egy jót, ahogy mindig.

2018. szept. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Megölelném, utána hívnám hogy menjünk, járjuk az utcákat éjszakába nyúlóan, és dumáljunk közben erről, meg minden baromságról ami eszünkbe jut, nem hagynám magára
2018. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem feltételeztem volna róla,akkor lehet egy kicsit meglepődnék,de mivel senkinek a szexuális irányultsága nem érdekel,ezért lesz@rnám a dolgot. Ugyanúgy haver maradna a továbbiakban is.
2018. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanúgy a baràtomnak tekinteném.
2018. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 StevenUp ***** válasza:
22%
Amíg nem mozdul rám addig azt csinál amit akar
2018. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

Megkérdezném miért nem mozdult rám. Ha azt mondja azért mert nem egy kis kocsog aki mindenre rámozdul, amin farok van, és ezután sem akar tőlem semmi ilyet, létezik számára barátság is, akkor nem változna semmi.


Mondjuk a csajozásról, csajokról való beszéd elég sok időt ölel fel a férfiak beszélgetéseiből.

2018. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt van négy haverom reakciója, mindegyiknek 7-8 év ismerettség után mondtam el, piálás közben. Az 1#-es és 4#-es korábban homofób volt, ma már legnagyobb támogatóim.:

1# Hú, tényleg? Na adj egy ölelést, a kövi kört én álom (és hozott egy tálca töményet).

2# Hát hallod, ezért bírlak én téged. Évek után is tudsz meglepetést okozni (-nevetés-). Na koccintsunk, és ígérd meg, hogy én leszek az első gyereked keresztapja. (Erre a válaszom: nem lesz keresztelő.)

3# Oké. Hát igazából nem értem, hogy miért pont nekem mondod el elsők között, de sok boldogságot kívánok. Amúgy én biszex vagyok.

4# - ez vicces volt, mert pont a melegeket szidta. Én erre benyőgtem, majd kikerekedtek a szemei, àtölelt, és hatalmas szégyenérzete volt az elmúlt évek miatt. Tök jófej volt.


Mindegyiket több órás beszélgetés követte. Szerintem a legjobb barátoknak pont annyira nagy dolog eleinte, mint a felvállalónak. Sokadik előbújás után már nincsenek ilyen rekaciók valamiért, nàlam legalábbis így volt. Hamar hozzászoktak és a barátságok csak erősötek.

2018. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék, hogy megbízott bennem annyira, hogy elmondja. Főleg, hogy én magam biszex vagyok, szóval így egyel több közös témánk lenne, mert megérteném, hogy min ment (vagy megy) keresztül.
2018. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarata ellenére derült ki, akkor nem tulajdonítok neki sok figyelmet, nem erőltetek semmit. Talán szóba hozom, de nem ez lenne a cél. Azután is ugyanúgy tekintenék rá.


Ha akarta hogy kiderüljön vagy elmondaná, akkor is... Talán meghívnám valahova inni, vagy akármi. Lényeg hogy ne érezze emiatt szarul vagy furán magát feleslegesen.

2018. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Minden kapcsolatot megszakítanék vele. Többé nem ismerném.
2018. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!