Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexalitás szégyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexalitás szégyen?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre a közösségi oldalakon pl chat . hu hogy ha valaki haragszik valakire akkor azt mondja rá hogy te b**zi homoszexuális meg hogy homoszexuális vagy.


Ha valaki pedig bevallja hogy meleg akkor a rosszakarója ünnepel és örül mert a legszebb öröm a káröröm.



2018. okt. 3. 19:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Kinek mi a szégyen. Én ezt nem szégyellem magamról mondhat bárki bármit 😁
2018. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 TriggeredNaziHans válasza:
12%
Most regényeket tudnék erről írni, de tömören: IGEN.
2018. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok egy rossz ember, de a karmában hiszek, illetve nem tudok átkozódni, de az összes ember aki homofób, vagy szégyenli/gyűlöli a melegeket, csak annyit kívánok hogy legyen egy fiad egy lányod és mindkettő legyen meleg, és érezd át,milyen helyzet is ez.
2018. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2%
Pontosan az. Szégyen.
2018. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen az ha valami olyat teszel az életben,ami miatt megítélés elé kerülsz és jogosan, nem pedig az olyan dolog miatt kerülsz oda ami benned van születéses óta.


Akkor kell szégyellni, ha magadnak sem vallod be, és elnyomod, mert önmagadnak hazudsz, mellesleg sokkal boldogabb leszel utána... Tapasztalat

2018. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség hogy valaki eleve úgy születik hogy homoszexuális a meleg férfiak szerintem azért lesznek melegek mert a lányoknál nem lett sikerük.


Legalább is szerintem illetve a börtön a bezártság is tehet róla.

2018. okt. 8. 09:58
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké.... Én biszex vagyok, elég nagy sikerem volt a lányoknál... Mégis jobban huzok a saját nememhez, illetve nem volt semmilyen traumam, mégis. Hozzateszem nem íródik le rólam, mikor elmondtam azt hitte mindenki hogy viccelek.

Mellesleg ez a megdogantatas pillanatában eldolik, az hogy mi fog neked bejonni, vörös csaj, esetleg vekony pasi, ugyanaz.

2018. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisiskolás koromban mégis milyen lányoknál ne lett volna sikerem? Nem tudok róla, hogy a Sárika elutasított volna, ezért a Pistike tetszett. Baaaaaaaaaaaaaszki.
2018. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 TriggeredNaziHans válasza:
Egyébként, azok akik ez alá a poszt alá írnak (a nem heteroszexuálisak) nem bírják elfogadni a heteroszexuálisok véleményét. Csak azért lepontozzátok, mert nem képviseli a ti "értéketeket"? Ti meg nem bírjátok elviselni azt, hogy a heteroszexuálisok vannak többségben és ti csak a hangos kisebbség vagytok. Milyen jogon kéritek ki azt, hogy nem rajongunk a ti szexualitásotok iránt, miközben ti sem a miénk felé. Ez nem egy kettős mérce? Rátok nem lehet azt mondani, hogy Heterofóbok vagytok? Habár minden mögé azt látjátok, hogy a melegséggel minden jó lesz, és aki hetero, annak rossz az élete, családja, szexuális élete.
2018. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!