Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyiltan meleg tarsaim! Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyiltan meleg tarsaim! Hogy erzitek magatokat Magyarorszagon? Milyen gyakran szembesultok eloitelekkel?

Figyelt kérdés
Koszi a valaszokat:)
2018. okt. 14. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan vészesen sokszor, nincs nagy betűkkel a homlokon hogy homo így az utcán senkinek nem jut eszébe suliba meg csak olyan emberekkel társalgok akik egyébként is nyitottak így függetlenül attól hogy nyíltan megmondom meg minden olyan nem tudja aki ettől szívér görcsöt kapna
2018. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Amíg nem közlitek velem, amihez semmi közöm, de alapvetően undorodom tőle, addig nem szólok én se egy szót sem. Nálatok ez valami kényszerbetegség, hogy muszáj elmondani mindenkinek, aki él és mozog? Mi közünk van hozzá, hogy mit műveltek az ágyban? Mindent magadnak köszönj, ne a másikat okold.
2018. okt. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően nincs extra nagy gond fizikai értelemben véve. Teljesen élhető az ország. Jó, nem vagyunk egy hipertoleráns és hiperempatikus elfogadó nyugati társadalom, de nem is az elnyomó és élhetetlen kelet.

Húsz év alatt kb. kétszer kaptam beszólást, azt sem direktben nekem címezve, csak olyan félig-meddig a bajuszuk alatt elmormogva.

Arctalanul és névtelenül a neten vagy önmaguk között hetero közösségben azért keményebbek és nagyszájúbbak a homofób legények (és lányok), de szemtől szemben azért valahogy nem szoktak olyan vagányak lenni (többnyire), néhány kivételtől eltekintve. Ha már szembe kellene nézniük a melegekkel és face to face belemondani az arcukba a problémájukat, nem csak a neten arc nélkül hősködni, akkor 95%-ban megremeg az a fene nagy bátorság.


#3-as, 7:00

Téged sem az eszedért szeretnek (ha szeretnek egyáltalán).

Aaaahhhhh, nem lenne szabad belemennem ebbe, mert teljesen értelmetlen, de legyen...

Szerinted, ti heterok nem közlitek mindenkivel aki él és mozog, hogy heterok vagytok??? A Facebookon, az instán, a tumblr-ön ott vagytok mindenhol a párjaitokkal, az utcán kézen fogva sétáltok, turbékoltok mindenfelé, amerre csak néz az ember. Egymást nyalva-falva csüngtök egymáson a buszon, a metrón, a trolin, a mozgólépcsőkön, a kávézók teraszán, a strandon...

A tv-ben 99%-ban hetero párok játsszák a főszerepeket, a munkahelyeteken a családi fényképeiteket rakosgatjátok ide-oda az íróasztalotokon.

Még jó, hogy nálatok ez nem valami kényszerbetegség, hogy muszáj elmondanotok mindenkinek, aki él és mozog, hogy ti milyen nagyon heterok vagytok. :)))

"Mi közünk van hozzá, hogy mit műveltek az ágyban?"

Feltételezem, minden meleg ember téged talál meg személyesen, hogy beszámoljon a szexuális életéről. Feltételezem, mindenki téged traktál ezzel, mert ég a vágy bennünk, hogy beszámolhassunk neked erről. :DDD

Ha tévednék és mégis így lenne, akkor nekünk legalább van szexuális életünk - ellentétben veled.


(Miért jár ide mostanában egyre több homofób??? Néhány hete azt látom, hogy EGYRE TÖBBEN itt élik ki a nyomorukat.)

2018. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ész meg az agyadba biológiailag, még sincs ott.
2018. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

13:35


Kérlek, ezt a biológiai illeszkedés dolgot mondd el a több millió hetero férfi társadnak is, akik az égvilágon mindenféle lyukba beleteszik: női seggbe, kutyába, macskába, csirkébe, szamárba, lóba, bármibe, amin lyukat találnak... Vagy azzal nincs gondod?

Ennél azért egy kicsit erősebb érvre számítottam volna tőled. Ja, ... mégsem.

(Én kiléptem, mert értelmetlen lenne maradnom.)

2018. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 07:00

Mostantól meg ne próbáld fogni a barátnőd kezét az utcát, egyetlen csókot sem akarok látni. Sőt, minél messzebb sétáljatok egymásról, nehogy azt higgye valamelyik posztmodern proli, hogy szeretitek egymást.

2018. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg nem közlitek velem, amihez semmi közöm, de alapvetően undorodom tőle, addig nem szólok én se egy szót sem. Nálatok ez valami kényszerbetegség, hogy muszáj elmondani mindenkinek, aki él és mozog? Mi közünk van hozzá, hogy mit műveltek az ágyban? Mindent magadnak köszönj, ne a másikat okold."


Nem kényszerbetegség, hogy muszáj elmondani, de gondolom rólad is tudja mindenki a környezetedben, hogy férjed/feleséged van. Miért tudja? Ha ez nem tartozik senkire, akkor miért vállalod fel pl. a munkahelyeden vagy akárhol a párkapcsolatodat? Hiszen azzal, ha tudják rólad hogy ellenkező nemű partnered van, azzal gyakorlatilag a szexuális beállítottságod reklámozod.

Titkold el mindenki előtt a kapcsolatod, ha a pároddal elmész kirándulni, s ha ezt valakinek meséled, akkor egyes számban beszélj, hiszen ha megemlíted hogy kivel voltál, azzal már a szexualitásod reklámozod. Úgyszintén, ne vidd el semmiféle nyilvános eseményre a párod, hiszen ha megjelensz vele, azzal a szexualitásod reklámozod, ami elvégre senkire sem tartozik, s a 4 fal között kell csinálni.

2018. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Béla211 ***** válasza:
100%

Most egy kicsit rosszul. Úgy érezem mindig a kis b..i maradok mindenki szemében. Bár mit csinálok. Jó mondjuk ehhez hozzá tartozik ,hogy most költöztünk el egy kis városból egy közeli faluba ,mert itt tudtunk venni a párommal egy jó állapotú közös családi házat. Na és a szembe szomszéd mikor a kertben dolgoztam ki jelentette ,hogy ne beszéljünk vele ne köszönjük neki őt nem érdekli ,hogy mi mit csinálunk a mi házunkban és kertünkben de ne menjünk a járdán túl ,mert ha ezt megtesszük feljelent minket. Ezzel nem is lenne bajom mondtam neki ,hogy jó. Idegesen nézet még fél percet aztán bement.

De egy héttel később vissza halom egy munkatársamtól ,hogy m ennyire belátni hozzánk a napaliba és azt fotózgatja telefonnal ,hogy mennyire látszik és ezt a munkatársaimnak mutogatja. És amikor azt hitte hogy nem vagyunk itthon akkor is fényképezte a házunkat. Ennyit arról ,hogy őt nem érdekli mi mit csinálunk...

2018. okt. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lol, miért nem jelented fel??? A melegség nem bűn...
2018. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

(Bocs az Off-ért!)


Béla211!


Én alapvetően annak a híve vagyok, hogy az ember próbálja meg a lehető legjobb kapcsolatot kialakítani a lakókörnyezetével és a szomszédaival, amennyire csak lehet. A jó szomszédi viszony sok esetben nagy segítség lehet, sőt olykor akár életet is menthet.

Sok más esetben azonban (tőlünk független okok miatt) nem mindenkivel lehet kialakítani ezt a jószomszédi viszonyt.


Ha a szembe szomszédotok elzárkózik a jó kapcsolat kialakulásától, mert tudatlan, tájékozatlan (és homofób), az az ő szuverén joga. Joga van hülyének lenni. ("Na és a szembe szomszéd mikor a kertben dolgoztam ki jelentette ,hogy ne beszéljünk vele ne köszönjük neki őt nem érdekli ,hogy mi mit csinálunk a mi házunkban...") Joga van nem beszélni veletek, joga van nem köszönni. Nem köteles jóban lenni veletek.


DE...!!!


De ahhoz NINCS joga, hogy alaptalanul és ok nélkül fenyegetőzzön, önbíráskodjon és a ti privátszférátokat megsértse!

Én a helyetekben nagyon nyugodtan és nagyon higgadtan megpróbálnám felhívni a szembe szomszédom figyelmét a következőkre:


1.) "őt nem érdekli ,hogy mi mit csinálunk a mi házunkban és kertünkben de ne menjünk a járdán túl ,mert ha ezt megtesszük feljelent minket."


Az utca egészen az ő háza faláig és az ő kerítésének a határáig KÖZTERÜLET!!! Semmi joga nincsen kitiltani benneteket a közterületről! A közterületet jogotok van ugyanúgy használni, mint bárki másnak. Egészen a háza faláig elmehettek, a járda mindkét oldala ugyanúgy a tiétek is, mint az övé vagy bárki másé. Ha emiatt feljelentene benneteket, 3 perc alatt bukná a történetet a bíróságon. Mellesleg amit csinál, az fenyegetőzés, jogtalan önhatalom gyakorlás (a közterületről való kitiltás) és önbíráskodás. Nem venné ki jól magát a bíróságon ez sem az ő részéről.


"Ezzel nem is lenne bajom mondtam neki ,hogy jó."


De csak legyen bajod vele! Ne hagyjátok magatokat!


2.) "De egy héttel később vissza halom egy munkatársamtól ,hogy m ennyire belátni hozzánk a napaliba és azt fotózgatja telefonnal ,hogy mennyire látszik és ezt a munkatársaimnak mutogatja. És amikor azt hitte hogy nem vagyunk itthon akkor is fényképezte a házunkat. Ennyit arról ,hogy őt nem érdekli mi mit csinálunk..."


Na, ez konkrétan büntetőjogi kategória, BŰNCSELEKMÉNY! Ha ti ezért feljelentenétek őt, a szomszéd még le sem ülne a bíróság kispadjára, már akkora kártérítést ítélne meg a bíróság a számotokra, hogy csak pislogna, mint hal a szatyorban.

Az engedélyetek nélkül NEM KÉSZÍTHET FÉNYKÉPEKET a házatokról (magántulajdon védelme) úgy, hogy be lehessen látni a nappaliba vagy bármely más helyiségbe, mert ezek hiperérzékeny adatok, megsérti az intim szférátokat és a magánélethez fűződő jogaitokat (pl. a bútorokról, berendezési tárgyakról következtetni lehet a vagyoni helyzetetekre, egyes szokásaitokra stb.).


Az a tény meg, hogy ezeket a törvénytelenül készített képeket még mutogatja is másoknak, még inkább nektek kedvezne egy peres ügyben, mert a szemtanuk, akik látták a képeket még tanúként fel is használhatók ellene. Nem ellenetek, hanem ő ellene.


Ne féljetek az ilyen emberektől, mert ha látják rajtatok, hogy tartatok tőlük, el fognak hatalmasodni felettetek! Tönkre fogják tenni az életeteket.

Legyetek határozottak és talpraesettek és ne hagyjátok magatokat megfélemlíteni! Álljatok ki a jogaitokért!!!

Nem kell puszipajtásoknak lennetek, de nekik semmi joguk nincs ahhoz, hogy bármiben is korlátozzanak benneteket, önbíráskodjanak felettetek vagy a privátszférátokba betolakodjanak!

Azért, mert melegek vagytok, nem illet meg benneteket több jog, mint bárki mást. De ne is érjétek be kevesebbel!


(Mi is együtt élő meleg pár vagyunk, nekünk szerencsénk van a szomszédunkkal /özvegy 50-es férfi/, nagyon jóban vagyunk egymással. Tök jó fej.) :)

2018. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!