Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor lesz Magyarországon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz Magyarországon ilyen szinten elfogadott a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
Bárki, bárhol (rokonoknál, iskolában, munkahelyen) nyilvánosan fel tudja vállalni anélkül, hogy bármiféle hátrányos megkülönböztetés érné. Nem arra gondolok, hogy bemutatkozás után rögtön ezzel kelljen kezdeni, de például ha a társaság társkeresés témáról beszélget, akkor nyugodtan el lehessen mondani, és a másik sem lepődne meg azon, hogy meleg az egyik. Olyan semleges tény lenne, mintha valaki például szemüveges, vagy balkezes. Az utcán ugyanazt csinálhatnák, amit a heteró párok (kézfogás, csók), anélkül, hogy bárki beszólna, vagy megvetően nézne. Szerintetek hány generáció múlva lesz ez ennyire akceptálva? Annyira szomorú, hogy ma még ennyire harcolni kell ezekért az alapvető jogokért.

2018. aug. 15. 22:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
8%
Remélem, soha.
2018. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
tíznél több, ha egyáltalán. Főleg Magyarországon, ahol a legutolsó kiskatolikus is pápább a pápánál, miközben orrba-szájba szexel házasságon kívül, és szétlopja, ill tapsol ahhoz, szavazatával támogatja, hogy szétlopják az ország vagyonát, csak mert fúj, "bu-zik!".
2018. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
6%

Hát tudod, számomra a heteró csók is elviselhetetlen utcán.

Felőlem legyél az, de ne lássam. Szerencsére a legtöbb ember itthon így van vele, és remélem ez így is marad.

Semleges sose lesz, tekintve, hogy nem ez a normális. És bár tudom, hogy nem tehettek róla, de ezt a tényt el kell fogadnotok.

2018. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
#1, Én heteroszexuális vagyok, de nem tudom megérteni azt, hogy miért fáj másoknak az, hogyha vannak, akik nem heteroszexuálisok. Az ilyesmi nem ragályos, nem kell ettől félni. Milyen komoly érved van ellene, azon kívül, hogy "undorító"?
2018. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos soha. Ez a társadalom, egyébként úgy mint sok más tudatlan, sznob plebejusok társadalma és annak is kezdetleges, a szexualitásban olyan prűd hogy folyton valakihez viszonyítania kell magát. A homoszexuális nem olyan mint a többség, és nem hoz létre utódot tehát ő jobb mint hetero. És ezért nem értik, hogy a szexualitásnak nem csak a szaporodás a funckiója nálunk embereknél, épp ezért az identitása nem is kialakul, hanem születik.

A mi társadalmunk ilyeneket mond a melegeknek: Legyél meleg, otthon. Csak ne is lássuk. Akkor nem mondjuk a szemedbe, hogy természetellenes vagy. Te ne fogd meg a párod kezét az utcán mint mi. Te ne ülj az ölébe a padon mint mi. Te ne csókold meg nyilvánosan mint mi. Te ne kérd, hogy párnak tekintsünk titeket. Ha kéred élősdi vagy, ha megcsókolod szemérmetlen vagy, ha a kezét megfogod kérkedsz a másságoddal. Otthon tedd ezt a négy fal közt, hogy ne is lássuk, és akkor nem bántunk meg "mi sem". Ne csak ne kérkedj: szégyelld! Fogadd el, hogy te nem vagy a többség része. Te kívülálló vagy, nem teljes értékű. Vonulj vissza, és otthon éld meg a másságod, ne előttünk, és ne a gyerekeink előtt. Tedd ezt és akkor elfogadunk. Csak egyet ne tegyél: soha ne emeld fel a tekintetedet.

2018. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
Mi az az időtlen idők óta megfogant szerelmi szabadság eszménye, irodalma és költészete? Nevetséges, igaz? Csak szaporodás legyen.
2018. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Magyarországon jó ideig nem lesz, mert undorító nép :) Itt Londonban elfogadott, bár én mindig úgy voltam a melegekkel hogy nem nagyon érdekelnek. Felőlem smárolhatnak is előttem, nem fogom őket köpdösni, én is smárolok barátnőmmel, ők miért ne? Van jobb dolgom is mint ilyen szarságokkal foglalkozni hogy ki hogy néz ki, és mi a nemi identitása. 19F
2018. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a lényeg, hogy ki szereti, és ki nem, hanem hogy megrökönyödik-e még tőle, vagy már nem téma ez neki. Az idősebb generációk már nem fogják tudni ezt a dolgot kezelni, ahogy a számítógépet se. Ez van. De 50 év múlva, amikor azok lesznek az idősek, akik ilyen emósdi világban nőttek fel, akkor nekik már annyira nem lesz ez téma, mint a balkezesek vagy a kopaszodó kecskeszakállas emberek. Uram bocsáss, utóbbi se tetszik, és senki ne várja el, hogy nekem az tessen, de a lényeg az, hogy nem áll neki az ember tombolni, köveket dobálni, hanem észre se veszi, tovább megy, és elvan a maga nyavalyájával...
2018. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez még kell pár száz év
2018. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Néhány évtizede még megvetették a feketéket, a nőknek harcolni kellett a szavazati jogukért. Ma már vannak olyan országok, ahol a miniszterelnök meleg. Haladunk, de időbe telik végleg felszámolni a - főként - vallásból származó, dogmatikus megvetést.
2018. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!