Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy így 18 évesen mostanában kezdem véglegesen elfogadtatni magammal a tényt, hogy meleg vagyok, azonban a közvetlen környezetem miatt egyenlőre nem merem felvállalni, még a legbizalmasabb (családi) körben sem. Valahol sejtem, hogy előbb-utóbb meg kell majd tenni, de egyenlőre just don't.


Így azonban jelenleg a párkapcsolat sem igazán elképzelhető. A közvetlen környezetemben való ismerkedéstől egyenlőre tartózkodom, mivel nem szeretném ha véletlenül kiderülne ez az ismeretségi körömben. Az első aktust is meg szeretném ejteni, de nem tudom, hogy ennek valóban itt van-e az ideje. Nem igazán tudom várjak-e az első komolyabb kapcsolatra (amire valószínűleg évek múlva kerülne sor), vagy inkább próbáljak meg alkalmizni.


Abban szeretnék értelmes és NEM furkálódó homofób emberektől tanácsot kérni, hogy mitévő legyek ebben a helyzetben. Akár olyan korombeliekét is, akik ehhez hasonló helyzetben voltak/vannak, mivel abszolút fogalmam nincs, hogy mit kezdjek magammal.


(18 éves szűz fiú.)



2018. okt. 15. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben biztosra veszed, hogy a családod negatívan reagálna, akkor érdemes ezzel addig várnod, amíg független nem leszel tőlük. A barátoknál más a helyzet, a legjobb barátok előtt nyugodtan felvállalhatod, sokat tudnak lelkileg is segíteni és támogatni. Nyilván előfordul olyan eset is, hogy sok negatív dolog ér valakit a felvállalás után, de sokkal többször hallottam pozitív fejleményeket. Nálam is utóbbi volt inkább. Ha gondolod írj privátban, mesélhetek 1-2 dolgot (én 19 évesen kezdtem el előbújni és évekig tartott).
2018. okt. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én várnék az első komoly kapcsolatig, szerintem semmi izgató nincs az érzelmek nélküli sexben. Amúgy se gáz ha valaki nem veszti el az első adandó alkalommal tizenéves korában.


18/f

2018. okt. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb győződj meg róla hogy valóban meleg vagy e. Addig is nem kell előbújni a család előtt. Barátok előtt is csak ésszel. Ha esetleg arra jössz rá hogy bi vagy, akkor jobb a helyzet mert akár el is titkolható ez az egész, cserébe legyen olyan csaj aki ezt elfogadja és nyitott az ezzel járó eztrákra is :)
2018. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eztrák = extrák
2018. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez összetett, én sose akartam kapcsolatot, illetve sose akartam, hogy kiderüljön....

Én bi passzív vagyok, és csak alkalmiztam(az illető a 3.), ha éreztem hogy valaki közelebb akart kerülni azt elutasitottam. Aztan megismertem valakit, aki olyan hatassal volt rám, hogy otthon kitárt a szívem , igaz nem támogatják, de kezdik elfogadni, és sose hittem volna, hogy férfiba fogok szerelmes lenni azt hittem csak nemi vagy..., pedig rég tisztáztam magamban és nem vagyok befolyásolható.

2018. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Én már sokkal fiatalabb koromban alkalmiztam. Sikerült elég sokáig titokban tartani. Rájöttem, hogy full meleg vagyok, passzív szerep jött be. Csakis ezután sikerült teljesen elfogadnom magam, gátlásaim, szorongásaim megszüntek. Kiegyensúlyozott, elégedett ember lettem. 18 évesen ezt már el kellene kezdeni. Jelenleg boldog párkapcsolatban élek 3 éve.
2018. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!