Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan tudjatok lerazni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudjatok lerazni azt, hogy rengeteg ember nem fogad el titeket es rengeteg modon hatranyban vagyunk pl egy heteroval szemben?

Figyelt kérdés

Engem annyira bant... :/


Szeretnem, ha mindenki megertene, hogy en is ugyanazt erzem, mint egy hetero ember...

Es hogy ne kelljen az utcan korbeneznem, amikor megfogom a parom kezet, hogy ne fujjoljanak a hatam mogott, hogy osszehazasodhassak azzal, akit szeretek, hogy egyutt gyereket nevelhessunk stb


Amikor barhol csak olvasok egy homofob kommentet vagy megnyilatkozast, eszmeletlenul bant.


Leginkabb az bant, hogy sokan ugy itelkeznek, hogy nem ismernek es nem is probalnak megismerni :(


Szerencsere egy olyan kozegben vagyok, egy olyan gimnaziumba jarok, ahol sokan elfogadnak. A tanarok mind kb.

Nem mondom, hogy mindenki, mert pontosan tudom, hogy sokan utalnak azert, mert meleg vagyok, de tobben vannak, akik elfogadnak es kiallnanak ertem vsgy barki masert.

Meg akik elitelnenek is elvannak magukkal...


A sulin belul tok jo "melegkozosseg" is van, ugy ertve, hogy masok is felvallaljak valamelyest es hogy emiatt is szervezodik kis LMBTQ-kozosseg.


De attol is nagyon felek, hogy mi lesz akkor, ha kikerulok innen, ami kozeledik, mert vegzos vagyok. :(


Lehet, hogy kusza vagy ossze-vissza az egesz, de annyi erzes kavarog bennem, amit nem tudok megmagyarazni.


2018. okt. 29. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel ezt egy kihívásnak. Ami nem öl meg az megerősít. Gondolj bele abba hogy coming outtal te már megtetted a magad részét hogy a jövőben nagyobb legyen a melegek elfogadottsága.
2018. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Monteveres ***** válasza:
96%
Tökre megértelek bár hetero vagyok de engem is zavar hogy egy csomó ember utálja a melegeket pedig ugyanolyan emberek mint mások. Vannak meleg barátaim és volt már olyan hogy megpróbálták őket megverni mikor kézenfogva sétáltak. Ne szégyenkezz a szexualitásod miatt! Köpjed szembe a homofóbokat és házasodj össze a pároddal. Élvezd az életet!
2018. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig mások elvárásainak akartam volna megfelelni, és csak azt csinálni, ami szerintük helyes, már régen a viccosztályon lennék. Sajnos, nálunk a másság elfogadása még gyerekcipőben jár. Ehhez nekünk biszexeknek, melegeknek kell alkalmazkodnunk úgy, hogy nem csinálunk nyilvánosan olyan dolgot, ami a heterókban megbotránkozást gerjeszt. Sajnos, még itt tartunk.
2018. okt. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Ti hogyan tudjatok lerazni azt..." Ha majd sikerül megírom de, de sajnos még nekem sem megy :(
2018. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!