Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Freddie Mercurynak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Freddie Mercurynak, hogy lehetett egy nő a nagy szerelme, ha férfiakkal csalta?

Figyelt kérdés
Nekem ő inkább melegnek tűnt a film alapján, meg férfiakkal volt kapcsolata. Akkor, hogy lehetett egy nőbe annyira szerelmes.
2018. nov. 12. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

A filmnek meg Mercurynak a köze egymáshoz, az hát elég távoli..... ne hidd, hogy az rendesen mutatja be az életét. Mert nem!

S nem homoszexuális, hanem biszexuális volt. Nők mellett volt több férfival is kapcsolata. De mindkét nemhez vonzodott. A szerelem pedig más tészt.

S ha tényleg érdekel az élete, biztos forrásokból tájékozódj. (A film nagyon nem pontos.)

2018. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt ő nőkkel kapcsolatban. Olvastam régebben Jim Hutton könyvét ő is ahogy emlékszem arra utalt, hogy rengeteg férfival szexelt, védekezés nélkül így lett hív pozitív.
2018. nov. 12. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Maryt igenis szerette, egész életükben jó barátok voltak és halála után a vagyona nagy részét is ráhagyta. A film nem mindenben pontos, de ebben speciel igen.
2018. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit off: Szapphó a legnagyobb leszbikus költőnő, mégis egy ferfiért ugrott le szerelmi bánatában egy szikláról.. szóval, az élet furcsán kiszámíthatatlan néha.

Ha Freddie biszexuálisnak tartotta magát, akkor semmi okunk, kétségbe vonni.

2018. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na éppen ezt nem értem, hogyha valakibe szerelmes az ember azt nem szokta csalni.
2018. nov. 12. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is inkább egy magát el nem fogadó meleg volt. Sok meleg van aki bebeszéli magának, hogy érzelmileg a nőkhöz vonzódik, testileg a fiúkhoz amíg el nem fogadja magát.
2018. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha ő biszexuálisnak vallotta magát, s annak, akkor ő az is! Egyébként meg nem egy "átlag" ember volt. Szerelmes lehetet egy hölgybe, de mellette mint nagy művész kiélte magát. Ez nem egyedi.

Különben is kit érdekel a szexualítása. Nem az a lényeg!

2018. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 7-es: igen, zseniális művész volt és rendkívül szórakoztató. Imádom a hangját, a mozdulatait.. mindent. Mondom ezt leszbikusként. :)
2018. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Maryt tényleg szerette,hozzá írta a love of my life című dalt. Biszex volt Mary volt az egyetlen nő akit tényleg szeretett.
2018. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A Queen zenéjét már akkor szerettem amikor még azt sem tudtam mi a homoszexualitás, nemhogy azt, hogy magam is az vagyok. Később tudtam meg, hogy Freddie is meleg/biszex volt. Valahol azt olvastam, hogy Maryról azt mondta Freddie, hogy ő volt az "egyetlen nő akit valaha szeretett". Bár nekem inkább úgy jött le, hogy lelki társak voltak csak, de ki tudja.
2018. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!