Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el ezt a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezt a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen meleg vagyok, mert régen szexeltem lányokkal. Szerelmes csak fiúkba tudok lenni. Van egy barátom két éve. Szeretem, meg tudom, hogy egy nő nem tudná pótolni. Nem is kapcsolatra vágyok nővel, csak rám jött az érzés, hogy lefeküdnék nővel. A barátom nem tudom, mit szólna ehhez azt sem tudom, hogy mondjam el neki egyáltalán. Mert ha elmondom azt gondolja, hogy nekem ő nem elég. Szakítani nem akarok vele.
2018. nov. 20. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a kérdést inkább a biszexualitás kategóriába kellett volna írni, te nem vagy echte homo. Szerintem beszélj erről a barátoddal. A vágyat NEM LEHET elnyomni.
2018. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a barátom teljesen az. Ezért kérdezem ebben a kategóriában.
2018. nov. 20. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Hát én a barátod helyében biztos, hogy dobnálak, ahogy elmondod ezt...
2018. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

És az ilyen kérdések után még mindig nem értik az emberek, hogy miért nem bíznak a melegek a biszexekben...

Ha ilyen vágyaid vannak, akkor éld ki, de szingli üzemmódban. Úgy látszik a hűségnél minden más fontosabb ma már.

2018. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 pont ezért tette fel a kérdést. Mert nem akarja megbántani, és szereti.
2018. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok félrelépni. Mert annyira nem fontos csak kíváncsi lennék rá, hogy nővel menne még. A barátomat nem bántanám meg ezzel, meg a férfiakat jobban szeretem.
2018. nov. 20. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Én biztos nem dobnálak ezért. A vágyaknak nem lehet parancsolni, azok jönnek maguktól. Lehet, hogy nem esne jól, és azt érezném, hogy "nem vagyok elég", de szerintem egy kapcsolatnak ezt ki kellene bírnia. Persze ha konkrét félrelépésről szó lenne az már nem férne bele. De beszélni szerintem lehet ilyesmiről. Ha elfojtod csak rosszabb lesz.

A párod viszont Te ismered. Neked kell tudnod, hogy ezt meg lehet vele beszélni vagy sem.

2018. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha te ehhez úgy állsz hozzá hogy ez egy nagyon nagy gáz, fiúd is át fogja venni, egyszerűen csak lazán tegyél egy megjegyzést hogy van benned minimális bi szexualitás.
2018. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, és nem mondom el neki. Megcsalni nem akarom, mondjuk azt szeretném ha beöltözne nőnek,én meg elcsábítanám de csak ilyen szerepjáték szinten. De nem tudom, hogy erre mit reagálna. Ez végül is elfogadható játék egy normális kapcsolatban nem?
2018. nov. 21. 15:24
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez a beöltözés nekem nem lenne gáz, én belemennék.
2018. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!