Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sohasem fogják megbocsátani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohasem fogják megbocsátani nekem, amit tettem?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok egyetemen tanulok. Apunak a főnöke harmincas éveiben járó férfi és véletlenül megtudtuk egymásról hogy mindketten melegek vagyunk, titokban összejöttünk. Sajnos otthon kiderült az egész, mert nem vigyáztam, és meglátta apu a beszélgetésünket. Pofon vágott, majd elkezdett sírni, hogy miattam lett magasabb beosztása, a barátom aki a főnöke is egy szemét, miatta lettem ilyen. Összeszedte a ruhámat, és kidobott a házból. Próbáltam neki elmondani, hogy mi szeretjük egymást, de erre ezt mondta, hogy ez szörnyű,meg beteg vagyok, nagyon megbántott azzal amiket mondott rám. Meg felfog mondani, mert annál aki tönkretette az életemet nem fog dolgozni. Már eltelt pár nap amióta elzavartak, de nem bírom feldolgozni, hogy ezt tették velem, most a barátomnál vagyok.
2018. nov. 22. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Mármint hogy most apád főnökénél vagy?
2018. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Most ott élek, de nem tudták, hogy meleg vagyok.
2018. nov. 22. 20:38
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Apád egy idióta, szerintem jobb is hogy nincs többé az életedben. Hagyd egyedül megrohadni, a halálos ágyán úgyis megbánja amit tett a saját fiával. Persze ez nem a helyes dolog, apádnak bocsánatot kéne kérnie tőled és voldog családban élnetek
2018. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Mit kéne megbocsátaniuk? Nekik kéne bocsánatot kérni tőled. Ne legyen bűntudatod emiatt, kitartást neked.
2018. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Úhhh b. szki, ez nem egyszerű... Nem tettél semmi olyat amit meg kellene bocsájtani... Remélem fogsz tudni beszélni Apukáddal, adj még ennek egy kis időt, ez nagyon nehéz. Nem cselekedett apukád helyesen, de valószínűnek tartom hogy fingja sincs ezt hogyan kezelje. Remélem kobb belátásra lel, nem is igazán tudom h mit mondjak. Próbáld meg segíteni ebben amíg erőd, vátorságod engedi. Nem tevagy az aki hibát követett el, fontos hogy ezt megértsd.
2018. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Az en szuleim is igy reagaltak volna. Nem tudsz mit tenni nezd a dolgok jo oldalat nem kell tobbe titkoloznod, es a baratoddal lehetsz
2018. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez most nagy csalódás nekik, nemcsak a melegség, a kapcsolatom is. Párszor telefonáltam, hogy beszéljük meg, de nem veszik fel. A páromat egészen addig míg ki nem derült rendes főnöknek tartotta.
2018. nov. 22. 22:02
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Ne törődj azzal amit mondott, te nem tehetsz arról,hogy meleg vagy és, hogy egymásba szeretettek, ő nem fogad el téged, akkor ő rossz ember ő a beteg, én a helyedbe az ilyen embert nem hívnám többet Apának
2018. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha majd úgy lesz, apád rá fog jönni, hogy hibázott. Akkor valószínűleg keresni fog. Az már a te döntésed, hogy adsz neki esélyt vagy nem.
2018. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Megbocsájtani?? Neki kéne bocsánatot kérnie,undorító amit tett.
2018. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!