Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nincs lelkiismeret-furdalása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs lelkiismeret-furdalása azoknak, akik gumi nélkül dugnak össze-vissza szexbárban?

Figyelt kérdés

Egy dolog, ha valaki néha alkalmizik egyet, és nem használ gumit, de Coxxban mindig elszörnyedek, mikor azt látom, hogy gumi nélkül szexelnek össze vissza. Van egy fiatal srác, aki rendszeresen jár, és konkrétan 2-3-an tuti megdugják egy este.

Mit érez az ilyen másnap, mikor felkel, és "kijózanodik"?

Miként, és hogyan "süllyednek" ennyire le emberek? Főleg fiatalok... Nekem egyszer volt tripperem, azóta eléggé megviselnek az ilyen jelenetek.


2018. nov. 27. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy nem félnek attól, hogy HIV+-ak lesznek?
2018. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Megint újat tanultam.. hogy vannak még ilyen sötét emberek!? Undorító patkány férgek! Dögöljetek meg mind a fertőben! Okádék!
2018. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek mindig újra és újra megcsinálják ugyanazokat a hülyeségeket, évezredek óta. Ez nem fog változni. Ahogy annak idején sok mindenben mi sem hallgattunk az idősebbekre, ugyanúgy a mai fiatalok is átmennek ezen az életszakaszon.
2018. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Béla211 ***** válasza:
100%

Ha nincsen kapcsolata és tudják róla,hogy így csinálja és nem titkolja el esetleg ha beteg. Akkor ha ezt élvezi szerintem nincsen mért szégyenkeznie.

Csak sajnálom ,hogy ehhez neki be kell rúgnia vagy tépni itt az igazi gond. Mert akkor nincsen szegénnyel lelkileg minden rendben.

Mondjuk ezzel a sok érzéketlen szexel valószínűleg valamit kompenzálni akar vagy csak így tudja elfelejteni a problémáit a sex idejére.

És amúgy nem mindegyik fiatal csinálja ezt azért.

Mondjuk tapasztalatom szerint sokan vannak akik ilyen szexbárokba járnak azok nem igazán tudják magukat elfogadni fel vállalni.

2018. nov. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alkalmiba biztos nem mennék bele gumi nelkul.
2018. nov. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!