Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Te ismerkednél Aids-es fiúval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ismerkednél Aids-es fiúval?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy tök normális pasival, annyira jókat szoktunk beszélgetni, nagyon szimpatikus is . Bevallotta, hogy aids-es. Nagyon el vagyok keseredve... :(((
2018. dec. 13. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nem szeretnék óvatoskodni és rettegni hogy mikor lehet baj, fiatal vagyok még, szeretnék gondtalanul élni.
2018. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem,teljesen esélytelen.
2018. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Semmiképpen nem
2018. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

HÍV + max.

AIDS az a vég stádium amikor 0 immunrendszere van és egy megfázásba is meghalhat.


Mellesleg nem tudom, hogy szeretnél ismerkedni vele, de ha valahogy bizonyítja, hogy szedi a gyógyszeres kezelést, akkor persze.

Azért te is nézz utána, mi a teendő a te részedről.

2018. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

HIV-fertőzött. Ha AIDS akkor már nem sokat kellene ezen agyalnod.


Ha orvos biztosít róla, hogy a gyógyszeres kezelésnek kőszönhetően már nem kimutatható a szervezetében a vírus és nem fertőzőképes, akkor nincs mitől tartanod.


A vírus nem válogat, nem kell senkit megbélyegezni miatta. Bárki megfertőződhet, mivel az országos felvilágosítas a béka segge alatt van. Senki nem nézeti meg a státuszát, pedig tele az ország szűrőpontokkal és anonim szűrési lehetőségekkel.

2018. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szed gyógyszereket azt mondta, viszont én kértem tőle gondolkodási időt, mert mint irtam teljesen össze vagyok zavarodva.... :(
2018. dec. 13. 13:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én 33 ő 37
2018. dec. 13. 13:37
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha bizonytalan vagy, kérd meg, hogy vigyen el a kezelőorvosához.

Ezt meg kell értenie, mert te gondolom nem vagy egészségügyben jártas, így szeretnél megbízható felvilágosítást arról, hogy mit és hogyan szabad a te biztonságod érdekében is.


Ő is most biztosan nyugtalan, de ha ezt a kört lejárjátok akkor mindenki megnyugodhat.

2018. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképp! Esélytelen!
2018. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!