Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire vagytok szégyenlősek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok szégyenlősek nyilvános helyeken, WC-ben, fürdőkben más férfiak előtt? Szerettek meztelenül járkálni? Nem zavar, ha mondjuk vérpéniszetek/kisebb péniszetek van, akkor is ugyanúgy meztelenkedtek?

Figyelt kérdés

Meg szoktatok nézni más pasikat, akár titokban vagy akár feltűnően? Volt már, hogy kialakult ilyesmiből valami?


normális válaszokat kérek, akár történeteket is küldhettek, privátban is.



2018. dec. 27. 00:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire nem vagyok szégyenlős, inkább szeretem mutogatni magamat. Nudista strandokra is szoktam járni ba@atni magamat.

30/F passzív

2018. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok szégyenlős abszolút! Mindig is jól éreztem magam uszodák öltözőjében.


Volt hogy feltűnt ahogy egy idősebb, de nagyon jó testű pasi nézeget, hát kicsit rá is játszottam:

Fürdés után törölköztem, és a pasi nagyon stírölt. Gondoltam egyet és kicsit beterpersztve lehajoltam hogy megtöröljem a bokám. Konkrétan éreztem a pasi szemeit a lukamon. Mikor visszafordultam, kőkeményen állt a farka. Rámosolyogtam és felöltöztem.


Egy másik story most nyárról. Egy 16-17 körüli sráccal majdnem egymással szemben zuhanyoztunk. Szépen szemügyre vettem mindenét, majd végezve a fürdéssel kiálltam a zuhanyzók elé törölközni. Továbbra is stíröltem, nagyon szép szálkás-izmos teste volt, s egyre jobban feltűnt neki. Kicsit zavarban volt látszott rajta, de nem kapkodta el a zuhanyzást, most szépen mindenét, úgyhogy élvezte. Nézte ő is a farkam, ahogy közben félmerev lett, s neki is kezdett keményedni. Végzett, megtörölközött ő is, én már csont száraz voltam de folytattam, majd miután végzett, elment a szekrényekhez. A bejárat előtt cigiztem még amikor kijött, egyből rám szegezte a tekintetét. Rámosolyogtam, amitől nagyon zavarba jött, s utána nem mert rám nézni, csak ment el. Tuti biszex volt minimum, és esélyes hogy benne is lett volna valamiben, csak sajnos még kiskorú és én az ilyet nagyon utálnám. De azért jó emlék 😊😈

2018. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2018. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
az olyan jo lenne egyszer,ha egy zuhanyzoban egy pasi nézne es felállna a dakoja és a fejével intene,hogy szo.pjam :))
2018. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szégyenlős és öltözőben,zuhanyzóban mindig megnézem a másét.
2018. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok szégyenlős, szívesen mutaogatom magam és nézegelődök is.

Azt nagyon gáznak tartom, ha valaki szégyenlős, mikor valaki kimondottan nudista szauna részere is fürdőgatyában vagy bikiniben megy be :) Vagy ott van még az is, mikor egy mosdóban van piszoár, de a wc fülkébe megy :)

Mondjuk régebben én is gátlásos voltam, de mióta nudizni járok, levetkőztem a gátlásaimat. És sokkal jobb így, nagyobb az önbizalmam, sok emberre ráférne.

2018. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Thillmin ***** válasza:
100%

Nos, én is azok táborát erősítem, akik szeretnek nudizni, és pisiléshez a piszoárt választják, nem a fülkét. Vérpéniszem van. Mereven 15 cm (ami egy korábbi válaszíró vélekedésével ellentétben nem számít kicsinek, hanem pont az átlag), alaphelyzetben 5-8 cm - ezzel nem vághatok föl, de szégyenkezni sincs okom. És naná, hogy megnézek más pasikat, de viszonylag visszafogottam csinálom, nem bámulok feltűnően.


Legutóbb a Rudas fürdőben, férfi napon a termál részlegben, az öltözőknél meztelenül szárított hajat egy idősebb férfi. A haja már rég száraz volt, teljesen nyilvánvaló volt, hogy vadászik. Észrevette, hogy vetek rá egy-két futó pillantást, és totál rámnyomult! Lendített egyet a csípőjén, egy laza kézmozdulattal lökött egyet a farkán, és közben kérdő tekintettel nézett rám, hogy tetszik-e a látvány. Mivel az apám lehetett volna, ezért otthagytam, de utánam jött, és az öltözőkabinomba próbált belesni. Kénytelen voltam elég direkt módon jelezni neki, hogy nem jön be. Szerencsére mosolyogva vette tudomásul a "vereséget". Ugyanott, ugyanaznap, kicsit korábban én mentem oda egy huszonpáréves sráchoz, és közöltem vele, hogy tetszik nekem és szívesen randiznék vele. Sajnos engem meg ő utasított vissza... :( (Jajh, dddde széppp körülmetélt, rózsaszín makkú fütyköse volt!)

2019. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem vagyok szégyenlős. Izgat, ha azt látom, hogy egy másik férfi néz. Olyan helyeken ahol normális és nem megbotránkoztató kifejezetten szeretek meztelenül lenni.

Szeretek meztelenül járkálni és szeretem ha megnéz közben egy másik férfi. De sohasem kelletem magam, amolyan szolid meztelenkedő vagyok.

Ha más férfi is meztelenül van, akkor mindig megnézem. elsősorban titokban. Ha viszont azt látom, hogy ő is néz engem, akkor teljesen nyíltan bámulom.

Igen, viszonylag gyakran van, hogy kialakul belőle valami. Kezdjük a kölcsönös titkos pillantásokkal. Ebben a "vadászó" szituban aztán nagyon hamar leveszi az ember, ha valaki őt nézi. Ha megvan a kölcsönös kíváncsiság, akkor a titkos pillantások hamar nyílt nézegetésbe csapnak át mindkét részről. A legszebb, hogy a környezet ebből semmit sem vesz észre. A folytatást az adott lehetőségek döntik el. Ha a szitu lehetővé teszi, akkor pl. egy kezdődő erekció megmutatása már nagyon egyértelmű jelzés. Ha ezt a másik viszonozza, akkor már egyértelmű, hogy lesz valami. Félre vonulunk egy nyugalmas helyre. Hogy ott mi történik az, attól függ ki mit szeretne adni, vagy kapni...

A péniszem átlagos méretű vérpénisz, semmi szégyellnivaló nincs rajta. Sőt, akikkel voltam szinte kivétel nélkül megdicsérték, hogy gusztusos és nagyon szép formájú.

2019. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a test a lényeg, nem a pénisz. Szeretek jó testűek között lenni, nézni is, meg azt is, ha néznek.

De hol vannak ilyenek?

2019. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok mutogatós de nem zavar a meztelenség simán meztekenre vetkőzök öltözőben és megnézek mást is korábban zavart hogy nézik a lógós zacsim volt hogy megjegyzést tettek rá de ma már nem zavar
2019. márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!