Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti a barátotokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti a barátotokkal ugyanúgy kezet szoktatok fogni köszönésképp, mint másokkal?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyen igen. Otthon inkább ölelés és puszi.
2018. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Off de nyilános helyen miért csak kézfogás és nem puszi vagy ahogy nektek jólesik?
2018. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogunk kezet egymással, az túl személytelen és távolságtartó lenne köztünk. Idegennel vagy ismerőssel még oké a kézfogás, de a párommal nem megy. Utcán vagy nyilvános helyen csak szóban köszönünk egymásnak és egymás szemébe nézve egy mosollyal, otthon pedig természetesen öleléssel és puszival.
2018. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
#1 vagyok, mi nem érezzük távolságtartásnak, sosem gondoltunk ilyesmire az elmúlt években. Szerintem egyszerűen elfogadtuk, hogy az utcán barátok vagyunk oszt ennyi. A kézfogás is egy fajta érintkezés :D
2018. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Heterokent olelessel koszonok a legjobb fiu baratomnak. Nincs ebben semmi.
2018. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem elég furcsa lenne.
2018. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Rendszeresen csak rokonokkal szoktam kezetfogni, ha először találkozunk hosszabb idő után, illetve idegenekkel bemutatkozáskor. Nem szoktam barátokkal kezet fogni általában, azt pedig konkrétan elképzelhetetlennek tartom, hogy kézfogással üdvözöljem a páromat (ha lenne). Jobban szeretek csak szóban üdvözölni embereket és emellett ölelni, ha közel állunk egymáshoz.


22/F

2018. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok az a kézfogós típus. A normál barátaimat is meg szoktam ölelni, ha lenne barátom, akkor vele sem tartózkodnék ilyesmitol nyílván. Meg puszi, esetleg rövidebb csók is még oké.


Jó, persze, nem fogok mindenki láttára enyelegni vele, de nem gondolom, hogy maskeppen kellene kezelnem, mint egy hetero kapcsolatot.

2018. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!