Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ennyi idősen gáz még szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen gáz még szűznek lenni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és már elképesztően vágynék a szexre, de az alkalmi kapcsolatokat távolinak érzem magamtól mert nincs mögötte érzelem, csak ridegség és a biológiai igények kielégítése. Azzal viszont, hogy így látom a dolgokat nem nagyon jön szembe senki, akivel elindulhatna valami és az sem könnyíti meg a helyzetem, hogy nem vállaltam még fel magam, most viszont már úgy érzem, hogy baromi ciki, hogy ennyi idősen még mindig nem volt senkim, így mintha elkezdtem volna emiatt is távol tartani magamtól az embereket.

Tényleg gáz a helyzet? Van ez az egész akkora jelentőségű amennyire én bebeszéltem magamnak? Van még valaki így?



2018. dec. 28. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne aggódj nem gáz h még szuz vagy 21 evesen en is 21 vagyok és meg en sem voltam meg senkivel fel se valaltam a helyzetet meg a kozeli csalad se tudja rolam
2018. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Én is hasonlóan gondolom. Egy részről nyomaszt, hogy még szűz vagyok, másrészt az alkalmi nem vonz. Nekem kellenek az érzelmek is hozzá, a többség viszont nem ilyen. 19F
2018. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem gazb
2018. dec. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a gáz, hogy még az vagy, de lehet van ennek valami oka. A hozzáállásodon kéne lehet változtatni. (Persze ezt nem tudhatom így látatlanba, de ha egy fotelbanülő agg vagy akkor ne várj sikereket.) Tégy is érte.
2018. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

A szex isteni, próbáld ki.


Ha az alkalmi neked túl rideg, akkor keress egy szexhavert, akivel ha nem is vagytok szerelmesek egymásba, de legalább jól kijöttök és megértitek egymást emberileg.

Erre jó szűrő, ha az első szex előtt van egy találkátok, amikor nincs szex, csak beszélgettek.

2018. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Én is úgy gondoltam, hogy ciki 20 évesen szűznek lenni, de rájöttem, hogy ez így hülyeség. Nem fogom csak azért szexre kényszeríteni önmagamat, hogy mások másként nézhessenek rám és méltó legyek hozzájuk. Azok az emberek mondják ezt, akiknek a szex definíciója az állatiasabb szinten van, akiknek az alkalmi kapcsolatok megfelelőek a boldogsághoz, és úgy látják hogy "egy fuckboyt olyan egyszerű felszedni, még erre sem vagy képes? De ciki." Lehet, hogy egy alkalmi kapcsolat gondolata szórakoztat, de max addig, amíg el nem élvezek, akkor visszacsöppenek a valóságba és inkább taszít a gondolat. Egy random ember mellett én józan ésszel nem akarok meztelen lenni, max az evolúció hajnalából jövő szaporodási vágyam akar. Én egy olyan emberrel akarok szeretkezni(!), akiben mélyen megbízom és vonzónak is találom. Na az, hogy egy ilyen embert nehéz találni, az más kérdés.

Amit az ötös írt, az egy jó kompromisszum lenne ebből kiindulva. Szóval ha neked ENNYIRE fontos, hogy megtapasztald, milyen érzés a szex, akkor azzal próbálkozz.

2018. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Huha, komolyan mondom, irigyellek micsoda problémáid vannak. :D

21 évesen én még gondolati szinten sem álmodhattam arról, hogy valaha majd hozzám hasonló melegekkel fogok ismerkedni. :)


Úgyhogy ne problémázz ezen, az hogy 21 évesen még nem voltál senkivel, az nemhogy nem gáz, hanem alapvető dolog (nálam itt kezdődik a normális ember), de mivel a mai világban ez ritka dolog, így inkább azt mondanám, hogy egy hatalmas érték, hogy nem voltál még senkivel. Arra vigyázz, hogy ez maradjon is így, és majd a leendő párodé legyen ennek az öröme. Gondolj bele, a párodat majd milyen boldoggá teheted azzal a tudattal, hogy ő az első ember, aki hozzád érhet, s nem ment át rajtad Isten tudja hány pasi.

2018. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Tudod mi az igazi gáz?

Az, hogy sokakkal párhuzamban a szexualitásodat, szexuális életedet másokéhoz hasonlítod. És bizony ilyenkor szokott megtörténni, hogy bizony az ember csinál hülyeséget, mert hát az ember még mindig szingli, mindig szűz stb. És még szerencséd van, ha elsőre lesz egy rossz tapasztalatod, mint ha belekeverednél egy zűrös helyzetbe egy házas férfival, vagy ne esetleg elkapj valami nemi betegséget. Utóbbinak (is) köszönhető talán, hogy egyre több HIV fertőzött kerül elő a 19-21 éves korosztályból sajnos.


Nincs akkora jelentősége, mint amennyire bebeszéled magadnak. Főleg, ha alapul vesszük az emberek elvárásait, akkor végképp... Habár tény, hogy normális férfi sincs olyan sok. Aktívként engem nem érdekelt a másik fél szexuális élete. Annyi, hogy egyedülálló-e, és van-e valamilyen betegsége. Volt pár első alkalmas pasim is, egyik sem távozott rossz élményekkel. Volt akivel volt szex, volt akivel csak beszélgetés lett végül. De amikor feltűnt, hogy valaki nem gyakorlott, akkor igyekeztem odafigyelni erre.


31/F

2018. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Szia egy orosz tarskeri oldalon ahol fenn vagyok olyan 30 körüli azoknak a nöknek a száma akik szintén szüzek jol viselik és van egy kettö aki bőven idösebb mint Te. Nem esnek kétségbe mert egy értelmes nő tudja hogy az elsö kefélés mindig meghatározó egy nő életében. sajna manapság amikor az a menö ha 12 évesen már szopik és az instán posztolja a csaj gáz ha szüz vagy de ha a birkák után mész akkor te is csak az vagy. bocsi durva a fogalmazás de mivel látványosan leirtad hogy másokhoz igazodsz nem saját utad járod ezert nem vagy te se más csak egy birka a karámban. mert ne feledd el egy férfi/nem egy 15 éves takony hanem egy idösebb28 30 körüli/ megbecsüli és értékeli azt a bizalmat amit azzal adsz hogy nekiadod szüz lukad...... na papolás vége itt a szilveszter rugj be és dugasd szét a lukad ugy hogy nem tudod ki az és hogy nem e hepatitises aids-es tripperes és utána meg gondolkozz a korházban hogy megérte e.
2018. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már az is gáz, ha az óvoda nagyycsoportot valaki szüzen járja ki.
2018. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!