Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Dalszövegeket írok, a következ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalszövegeket írok, a következő szöveg egy lányok közti szerelmes dal lesz. Ez így direktben nem lesz egyértelmű, milyen kódolt szavak, kifejezések, titkos jelek vannak, amik az érintettek számára átjönnek és értik, hogy a dal valójában kikről szól?

Figyelt kérdés
Ilyenekre is gondolok pl. hogy milyen szavakkal becézik egymást, hogy hívják virágnyelven egymás közt az együttlétet és a p**cit stb. Ha valaki inkább privát üzenetben válaszolna, azt is köszönettel fogadom.
2018. nov. 5. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy szerelmes dalszöveghez minek kell az hogy mi hogy becézzük egymást miközben szexelünk?

Vagy a párunk punciját?

Nem értem, én is szoktam dalszövegeket írni de nem írok bele ilyet 😂

2018. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Az hogy a kérdező egy kiéhezett, nyáladzó pasi. Mindent megmagyaráz. Csak ezt nem hogy egyesek hogy-hogy csodálkoznak a perverzitásukon?
2018. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nem létezik. Nincs külön leszbikus - nyelv. A leszbikusok is tudnak iszonyat rondán beszélni, sőt, nem csak tudnak, beszélnek (beszélünk) is ilyen módon. Ahogy a heterók is körül tudják írni a vágyaikat virágnyelven, megkerülve a csúnya szavakat. Bár aki olvasott valaha is a témában, legyen bármilyen nemű bármilyen hovatartozással, az biztos ismeri az olyan kifejezéseket, mint vagina, vulva, klitorisz, emlő, stbstb... De hogy ezeket hogy építed be egy dalszövegbe :D Hát azt nem tudom.


Amúgy, ha van annyi önbizalmad, hogy minden háttértudás ellenére erről írj, és még meg is oszd másokkal, akkor vállald is fel, hogy a te témád a leszbikus szerelem (,szex?) Vagy építsd bele a dalnak a szövegébe, vagy megjegyezésként fűzd hozzá, hogy amúgy ennek a témának a leszbikusok közötti kapcsolat.

2018. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem értelmeztétek jól a kérdést, olyan szavakat, rejtett utalásokat szerettem volna, amiből kiderül, hogy lányok közti kapcsolatról szól. Direktben punciról és hasonlókról nem lesz szó.

#3-nak köszönöm a hozzászólását.

Amúgy tényleg férfi vagyok, túl vagyok a nyáladzó koron, szerencsére kiéhezett sem vagyok. A dalt egy kedves énekesnő ismerősömnek írom.

#2-es egy fanatikus, frusztrált femináci, minden szavából süt a férfigyűlölet. Csak sajnálni tudom, hogy ilyen permanens gyűlölködéssel él.

2018. nov. 6. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Értem már, minden esetre olyan a kérdésed mintha egy kiéhezett tini kisfiú lennél aki erre akarja a szerszámot kicsapni

2018. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvass Bibliát.


[link]

2018. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csókoljon meg engem az õ szájának csókjaival;

mert a te szerelmeid jobbak a bornál.


A te drága kenetid jók illatozásra;

a te neved kiöntött drága kenet;

azért szeretnek téged a leányok.

Vonj engemet te uánad, hadd fussunk! Bevitt engem a király az õ ágyasházába; örvendezünk + és vígadunk te benned, elõszámláljuk a te szerelmeidet, melyek jobbak a bornál, méltán szeretnek téged.

2018. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!