Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek szeretik gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek szeretik gumi nélkül csinálni?

Figyelt kérdés

A közösülésre gondolok persze. A kérdés hogy ti nem undorodtok, hogy apajegyes lesz a farkatok?


Én hetero vagyok, és ugyan nem vonz az anális szex, meg ugyanakkor finnyás sem vagyok de popóba csak gumival csinálnám. Persze csak nőnek.



2018. dec. 31. 01:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendes és alapos előkészület után nem valószínű hogy előfordul ilyesmi... De ha valahogy mégis sikerül, akkor már tökmindegy hogy van-e rajtad koton vagy sem...


Aki ismeri és megbízik a partnerében, annak megéri vállalni ennyi kockázatot a jobb kielégülés érdekében.

2018. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szeretik, elvégre ez adja a legnagyobb élvezetet. És valóban, megfelelő előkészületekkel elkerülhető, hogy meglepetés érjen.

Az egyetlen elrettentő dolog inkább a HIV fertőzés veszélye, inkább ez tartja vissza a legtöbbeket a gumi nélküli szextől.

2018. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En nem hasznalok gumit a parommal (17/f)
2018. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal évente járunk HIV szűrésre, de még a negatív teszt mellett is csak gumival. Tudjátok, hogy nem csak a HIV az egyetlen nemi úton terjedő betegség, ugye? Arról nem is beszélve, hogy a végbél önmagában egy baktériumtenyészet.
2018. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen 4-es, én tudom. Szifilisz, tripper,kankó, gonorrhea, hepatitisz, HPV csomó minden vacak terjed még. Mondjuk a hepatitisz és a HIV az, ami gyógyíthatatlan.
2018. dec. 31. 13:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk legjobb tudomásom szerint Hepa ellen mindenki be van oltva kiskora óta, a HIV pedig igen drága gyógyszerekkel, de kezelhető (nem gyógyítható, de kezelhető.
2018. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#4: Persze tudjuk, de a HIV a gyógyíthatatlan, a többivel azért lehet mit kezdeni. Bár egyre inkább kihangsúlyozzák a dokik, hogy a gonorrhoea baktérium is egyre ellenállóbb, és ez lehet a következő gyógyíthatatlan betegség. De ha monogám kapcsolatban élsz a pároddal, és megbíztok egymással, akkor elvileg nem okoznátok nagy bajt egymásnak. :D De mindenkinek a magánügye hogy hogyan csinálja, én sose tudnék úgy megbízni senkiben, hogy ne féljek a fertőzésekből. :(
2018. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es válaszadó vagyok, de úgy érzem, az lenne a fair, ha azért azzal kiegészíteném, hogy nem élhet az ember egy burokban, rettegve attól, hogy mindenki betegséget hordoz, minden halálos rá nézve.


Nagyobb eséllyel üt el az autó, öl a cigi, a sok sz*r alkohol, minthogy elkapd ezeket itthon szerencsére. Érdemes okosan csinálni, megválogatni a partnered, de ha egész életedben csak aggódsz, rettegsz és félsz, azon kapod magad, hogy amikor ütött az órád, valójában nem is volt semmi életed.

2018. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A hepatitisznek több változata van. Azt hiszem hogy HEPA B ellen lehet kapni védőoltást, ami elég jó arányban véd, és a 93 után születettek meg is kapták. Viszont a HEPA C ellen se oltás, se semmi.
2018. dec. 31. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!