Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Falusi melegek ti hogy élitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falusi melegek ti hogy élitek túl ilyen helyen a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm a pletykák elkerülése miatt. Most dolgozom már, és paranoiás lettem, ha a melegek feljönnek, hogy nehogy rám célozzanak. Visszafogott vagyok minden mozdulatomra figyelek. Mostanában a társkeresőt is félek használni, attól tartok hogy valami rosszindulatú ember felregisztrál a faluból, és lebukom. Akkor pedig az itteni emberek megkeserítik a szüleim, és a két tesóm, nagyszüleim életét.Minden eszembe jutott már, hogy inkább megnősülök, de olykor az is, hogy öngyilkos leszek. Ti hogy tudtok kisebb településen élni?
2018. dec. 31. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg hetero férfi is egyedül van. Csinald azt amit ők. Önkielégítés amíg nem költözöl.
2018. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit túlgondolod.

A megnősülést nem ajánlom. Azért, hogy mások olyannak lássanak amilyennek szeretnének, miközben te megkeseredsz, nincs értelme. Ha ennyire zavar költözz városba. Amióta Budapestre költöztem faluról, azóta nem zavar az ilyesmi.

2018. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne nősülj meg, azzal a tudattal akarsz élni, hogy egy nőt kihasználsz és átversz egész életedben? És magadnak is hazudsz? Ez így nem jó ötlet.

Költözz el egy nagyobb városba, vagy Budapestre ahol melegként jobbak a lehetőségek.

2019. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy egyébként? A mai világban már nem úgy van mint 20-30 évvel ezelőtt, hogy 20 évesen mindenki megházasodott. Ma ez már eleve nagyon kitolódik, sokan csak 35 évesen vagy utána házasodnak sőt, sokan maradnak egyedülállók. Én is rengeteg embert ismerek, akik egyedülállók sőt, még soha nem volt senkijük, mégsem melegek (vagy kitudja), de lényeg, hogy a környezet ebből nem csinál ügyet.


Régebben én is paráztam ettől, majd rájöttem hogy fölösleges. Én is falun élek, ráadásul olyan munkakörben dolgozom, melyben folyamatosan emberekkel foglalkozom, és nem lenne egy életbiztosítás, ha bárki is megtudná, hogy meleg vagyok. Már sokadik éve együtt vagyok a párommal, de ezt senki nem tudja. Bejárok hozzá a közeli nagyvárosba (ő ott lakik), így oldjuk meg a találkozókat heti több alkalommal.

Kifejlesztettük a "túlélési" stratégiáinkat, pl. próbálunk a városban minél kevesebbet együtt menni. Nyilván vannak közös programjaink, de pl. ha csak a boltba kell menni 3 dologért, akkor nem muszáj együtt menni.

Szóval ne parázz. Azt írod, hogy most már dolgozol, így feltételezem hogy 23-25 éves lehetsz. Okosan alakítsd ki a magánéleted, nem kell arról senkinek sem tudni. A környezeted tuti nem fog gyanakodni semmire, max akkor, ha látszik rajtad. Azon pedig igenis lehet változtatni, csak akarat kérdése.

2019. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Nem akarok megnősülni csak ha elkeseredem ezek jutnak az eszembe. Elköltözni szeretnék de az is egy nehéz lépés számomra, és nem értem miért.
2019. jan. 1. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!