Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek közt miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek közt miért van sokkal több ember arányaiban, akit nem érdekel a szex dugás része, csak az orál, mint a heterók közt?

Figyelt kérdés
Tehát hogy nagyon gyakori ez a "csak szopnék", "csak szopatnék" dolog, míg a heteró emberek között ilyen gyakorlatilag nem létezik.
2018. dec. 28. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
De, igen létezik nálunk heteróknál is. Amíg nem mutatsz statisztikát addig nem hiszek neked
2018. dec. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is oralfan vagyok.
2018. dec. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért mert sok srácnak az orál még belefér, de az anált már nem meri bevállalni.
2018. dec. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert nem mindenki szereti, ha a seggében matatnak. A heteroknál farok és pina van és nem kell ahhoz seggberakni senkit, hogy tudjanak dugni.
2018. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel sok no sem engedi meg hogy az anuszaba toljak igy sok ferfi se engedi de valahogy megis ki kell elni a f sz iranti vagyat :)
2018. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Ettől én is hülyét kapok. De talán azért mert az anál kicsit macerás, sokan túlgondolják, ráparáznak hogy ki kell előtte mosni, sok sikosító kell meg órákig tágítani. De ha hozzá vagy szokva akkor gond nélkül hamar becsúszik. Néha velem is előfordul, hogy csak orált kívánom, de inkább csak szexbárban, a körülmények miatt, meg ott jönnek mennek a partnerek, sokszor örülök, ha el tudok élvezni mielőtt kihúzná a számból és tovább állna. :D
2018. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert vannak alkalmizók, pl. nyilvános wc-ben, lépcsőházakban, nem biztos hogy lehet normálisan dugni. A szopáshoz csak elő kell venni a szerszámot, a másiknak letérdelni és elintézhető a dolog, akár kölcsönösen is.

Én is meleg vagyok, 15 éves korom óta már a két kezemen se tudnám megszámolni hogy hány fiút is szoptam le. És a tapasztalatom az, hogy a szopáshoz nem kell külön "intézkedni", nem kell külön annyira rendezett hely, csak el kell rejtőzni és lehet csinálni. Amikor dugok, vagy dugnak engem, azt mindig titkos lakásom, panziókban, stb. olyan helyen tesszük még az alkalmi partneremmel is, ahol van rendesen nyugalom, ágy, elzártság, és mindketten jobban ellazulhatunk.

2019. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!