Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegektől kérdezném....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegektől kérdezném. MILYEN tanácsot adnátok a mai fiataloknak? Mit csináljanak vagy mit ne? Mit tennétek másképpen?

Figyelt kérdés
Én ma már mást tennék tiniként pedig nincs is olyan messze azért, hogy tini voltam. Mégis minden más volt. Ma másképpen tenném.
2018. dec. 31. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Menj átnevelő táborba.
2018. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges tanácsot adni, mert mindenki csak azt tudja megtenni, amire képes.
2018. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért én nem tartom rossz ötletnek... Azért kérdezem, mert hátha látok benne vmit. Pl én sajnálom, hogy továbbtanulásnál senki nem adott tanácsokat, hogy ide vagy oda menjen az ember és ezt vagy azt ezért vagy azért éri meg tanulni. Minden tinit, akit ismerek igyekszem pl pont a saját hibáim alapján ellátni tanácsokkal. Nem kell, hogy hallgassanak rám, de legalább elgondolkozhatnak rajta. Az is már több a semminél.
2018. dec. 31. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen mindegy, mit tanácsolnék, mert minden szitu más és más.

És amit én úgy oldottam, meg, ahogy, nem biztos, hogy alkalmazható más esetében...

De azt látom, hogy tanácsot senki nem fogad meg, max meghallgatja és mosolyog rajta..

Igaz, anno én sem fogadtam meg....nagyon ráfáztam ezért egy olyan valakivel, aki tönkretette az egész életemet, pedig sokan figyelmeztettek. De szerelmes voltam és vak....Most bölcs vagyok és magányos....Megérdemeltem.

49 F

2018. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem hallgat ezekre a jó tanácsokra, hiszen mindenkit a saját képességei, vágyai hajtják előre.
2018. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2%
Egyetlen dolgot csinálnék másképp: nem hinném el magamról, hogy meleg vagyok.
2018. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Jó tanácsot.


A szó szoros értelmében jó tanácsot szeretnék.

2018. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
élj meg minden pillanatot,ragadd meg az alkalmakat,mert egyszer élunk..
2019. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!