Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavar titeket, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar titeket, hogy ha valaki szőrös és nem kockás a hasa?

Figyelt kérdés
A kérdésem főleg a meleg férfiakhoz szól. Miért az az ideálotok, hogy egy pasi mindenütt szőrtelen legyen? Meg legyen kigyúrva? Főleg az ilyenek nem találnak maguknak párt, mert nagyok az elvárások...

2019. jan. 16. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A szortelenseg pl szerintem tipikusan nem elvaras, mondjuk a passzivok nagy resze szereti a szoros sracokat pl.


Egyebkent meg, szerintem az a baj, pl veled is valoszinuleg, hogy szoros vagy es nincs kockahasad, de masoktol elvarod ennek az ellentetet. Ismerkedj hasonlo sracokkal, vagy ne legy ilyen.

2019. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én senkitől sem várom el. Csak pont az ilyen meztelencsigák meg fonott kalácsok rinyálnak, hogy nem találnak senkit. Na vajon miért? Mert nagyképűek (tisztelet a kivételnek) és nagyok az elvárások....
2019. jan. 16. 08:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont nem a szőrtelen pasik jönnek be 🐻👍
2019. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat basszus ne érdekeljen

Tényleg ha ez a bajuk van ez így, majd megoldják

Nem kell ezzel foglalkozni

2019. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Szőrösséggel nekem nincs komolyabb bajom, de az olyan akinek bundája van mindenhol, felkaron, vállon, háton, azok taszítanak.

Nem ideálom a yeti kinézet.

VISZONT!

A kigyúrtakat nem kedvelem.

Azt szeretem ha van mit fogni, sőt!

Minél nagyobb, dagibb (120+, 150+ kg) valaki annál jobban tetszik.

27 f

2019. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenség nekem be sem jön. Ha mondjuk természetesen szőrtelen, az még nem gáz, de nem is ideál.

A kigyúrt meg amúgy is kigyúrtat keres maga mellé, így max akkor lesz ebből valami, ha az elváró is kigyúrja magát.

2019. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én normál, inkább vékonyabb testalkatú vagyok, viszont nagyon szőrös. Ez eddig mindenkit zavart.
2019. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert erre izgulok, további kérdésékkel a tudat alattimhoz fordulj.
2019. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert a fiataloknak ez kell, nem pedig egy szoros elhizott 40 koruli ferfi xddd
2019. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Nem mindenkit zavar, nem mindenkinek ez az ideálja. Én pl kifejezetten azt preferálom, ha valaki szőrös és nincs kockás hasa. Nyilván a kockás has sem zavar, viszont a szőrtelen egyedek egyáltalán nem vonzanak. Elvárások azok vannak bőven. :D Nem csoda, hogy sokan nem találnak párt így.
2019. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!