Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavar titeket, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar titeket, hogy ha valaki szőrös és nem kockás a hasa?

Figyelt kérdés
A kérdésem főleg a meleg férfiakhoz szól. Miért az az ideálotok, hogy egy pasi mindenütt szőrtelen legyen? Meg legyen kigyúrva? Főleg az ilyenek nem találnak maguknak párt, mert nagyok az elvárások...

2019. jan. 16. 07:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, szerintem túlzottan általánosítasz.

Nekem például bejönnek a szőrös típusú srácok, és ahhoz meg nem elvárás hogy kockás legyen a hasa. Imádom a normál, sportos alkatúakat, nekem személy szerint a macik nem jönnek be de sok embernek ők az ideál.

2019. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A szőrös kövér férfiak tetszenek:


[link]


[link]

2019. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a szőrös férfiak az eseteim

19/f/p

2019. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Párom pont az ilyen pasikra bukik akik szőrösek sármosak van egy pici pocakjuk de azért izmosak valamennyire. Apucik így szokta mondani..... Nekem meg pont a vékony nem szőrös srácok jönnek be...

Ő 29 éves én 42

2019. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mindenkinek más az ízlése. De akkor nem kellene ezt a társkereső oldalakon hangoztatni, hogy aki szőrös meg nem izmos, az már nem is férfi. Ennél már csak a szőke srácok a legundorítóbbak (tisztelet a nagyon kevés kivételnek), azt hiszik magukról, hogy mert szőkék és kék a szemük akkor övék a világ. Nem általánosítanék, ha ők se. Nálam a szemet szemért, fogat fogért elv érvényesül, tehát ha ők is szemetek velem, akkor én is, ha ők sem, én sem.
2019. febr. 2. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!