Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a teste bejön a másiknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a teste bejön a másiknak, de az arca nem, akkor kioffolod?

Figyelt kérdés
Nekem pl a test és a f@rok a döntő, de sokaknak meg az arc.

2019. jan. 20. 11:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja és aktív vagyok!

Kort is írjatok meg azt is, hogy aktív vagy passzív oldalon játszotok :) Köszi

2019. jan. 20. 11:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Passziv vagyok, nalam ia azok a dontoekmint neked
2019. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb látom egy srác arcát mint a farkát.
2019. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elobb latom valaki arcat, mint testet es farkat es elobb szeretek bele valakibe, mintsem, hogy lefekudjek vele.
2019. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy érzelmi kapcsolatnál még jó, hogy az arc ezerszer többet nyom a latba...


Hogy szigorúan csak szexuális vágyak kielégítése esetén?

Figyelj, van az a kategória, hogy látok egy jó testű srácot, majd megőrülök, annyira izgat alakzatilag, ilyenkor totál elvonatkoztatok az arcesztétikai kérdéstől, nem gond, hogy nem igazán az esetem... Csak tudod, megfordul, van az az elképesztő fejszerkezet, nem keveseknek, ami még a testi vágyat is kiöli az emberből. Pedig igyekeztem volna elvonatkoztatni, de nem megy.


(Farok engem nem érdekel, sem a vele kapcsolatos elfoglaltságok, azt se bánnám, ha nem lenne neki. Más testtájakra izgulok, comb, fenék, has, és ugyanolyan jogom van bzinak lenni, mint azoknak, akik az előző mondatomért most nekiállnak lepontozgatni.)

2019. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátsz valakit, a teste lehet baromi jó, de az esetek többségében ruha takarja a nagy részét, vagyis csak sejtheted, mi van alatta. Viszont a feje az azonnal eléd jön, így dönthetsz, az összkép alapján el akarsz-e jutni a ruhák alá, vagy sem.

Mint ahogy a farok sem tudható előre, mikor még takarásban van. Mi történik, ha elképzeled, közös a szimpátia és kiderül, mégsem olyan, mint amilyennek gondoltad? (kicsi, nagy, görbe, furcsa formájú, stb)

2019. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem teljesen mindegy a kora,teste,arca,csak az ápoltság fontos és a farok.Passzív vagyok,kedvencem a kutyapóz,így amikor élvezek nem is látom.
2019. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az arc és a test az elsődleges.

A pasi farka érdekel legkevésbé róla.


De a kérdésre a válasz sajnos igen. Ha a teste be is jön de az arca nem indít be akkor offolom.

2019. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

23 passziv

Nekem összkép kell, a képek csalnak, valakire azt hiszed csunya aztán élőben meg majdnem mindenki tetszik xD

De szerintem pl a testét kb a rajta lévő ruhán megtudod saccolni, azért egy feszülős polo, vagy pulcsi sem ugy áll egy izmoson mint egy vékonyan, vagy ducin

A szerszám nem érdekel 😊 csak a srác maga

2019. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam az arc és a kéz ami döntő
2020. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!