Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/biszex pasik hol találta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszex pasik hol találtatok lábfétises kalandra partnert?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek heterot sikerült rávennie vagy olyat aki nem volt lábfétises mégis tetszett neki végül?Meséljetek.Érdekel kinek milyen élménye volt ezzel kapcsolatban.

2019. jan. 22. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagyok, de imádok a talpak alatt lenni.

Haveromnak azt mondtam, hogy teszteljük le a hasizmomat. Sokkal nagyobb, mint én azt hittem, hogy a hátamon jön ki a sarka, amikor ram lépett, de izgató volt latni, hogy eltűnt a talpa alatt a felső testem.

Utána bírkóztunk és a combjai közé szorította a fejem. Ott ha megszopatott volna, akkor utolsó cseppig lenyeltem volna.

2019. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Pl itt, a gyk-n is találtam már partnert, igaz, 99%-ban csak kamusok vannak itt, szóval nagy türelemjáték ez, amíg megtalálod azt az 1% kivételt xd voltam már olyan sráccal is, aki nem lábfétises, de tetszett neki, amit csináltam, így most már ő is szereti :) készülj fel, hogy akár évekig is eltarthat, amig találsz egy normális partnert, aki nem tűnik el szó nélkül csak úgy (persze mindenkinek más a szerencsefaktora, lehet, hogy neked egy hét után szembe jön a tökéletes, de velem sajna nem így volt)
2019. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én 3asba voltam, mind 2 full aktív volt az egyik nem akarta de végül belement és élvezte. De olyan nem volt hogy csak lábfétis. Úgy mindenki belemegy ha azt csak elöjátéknak csinálod.
2019. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Szia, hová valósi vagy, és hány éves?

Bár én fiúk lábához nem vonzódom, csak a farkukhoz, de szerintem meg tudjuk beszélni.. :D

2019. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok és van egy haverom, aki nem titkolt lábfetisiszta(hetero) Nyárra mindig leborotválom a lábamat, éa amikor meglátta a strandon, azt mondta, hogy teljesen "csajos" és szívesen játszadozna vele. Mint kiderült csak viccnek szánta,de amikor rábólintottam elgondolkozott és azt mondta, hogy ha kilakkozom a körmeimet tesz egy próbát. Azon nem múlott és bejött a dolog mindkettőnknek :)
2019. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt
2019. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhattok, oda vissza érdekel.
2019. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt keresek 18/F Baja
2020. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!