Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hol találtatok komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol találtatok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a pasik többsége csak szex kapcsolatot akar.. én komolyra vágyom. Hogyan találhatnék egy normális férfit, aki nem csak ürítőként tekint rám, szexuális eszközként.. akivel ellehet menni ide oda, akivel lehet romantikázni..

Nem vagyok prűd, sőt, kifejezetten perverz vagyok de nekem érzéseim vannak és érzéseket is akarok, megélni a szerelmet, összebújni, egymás fülébe súgni, nem pedig csak bszni mint a nyulak..

Tippek, tapasztalatok, tanácsok?


24F



2018. júl. 26. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Nem fogsz találni, engedd el
2018. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én a sezlony alatt...
2018. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én a szokásos planet-en találtam meg a barátomat több mint 5 éve. :)


Szerintem a legtöbben azért nem találnak kapcsolatot mert túl megrögzötten keresik azt.

Én nem akartam kapcsolatot, (erre több okom is volt) csak szexet kerestem aztán lassan egy kapcsolatban találtam magam, és 5 éve együtt vagyunk, ebből 3,5 éve együtt élünk.

És elmondhatom egy igazán kiegyensúlyozott kapcsolatban élek, nincs beteges féltékenykedés, nem veszekszünk és még a szép fiúkat is együtt stíröljük :)

2018. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Rómeót tudom említeni :)
2018. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a hotbullon találkoztam a párommal, van ismerős pár akik itt a gyakorikérdéseken találtak egymásra.
2018. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én grindr-en találtam meg. Sokak szerint csak a szexet keresik ott, de ha mi ketten kapcsolatot kerestünk (és találtunk, nem is akármilyet), akkor nyilván más is használja erre.
2018. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyaloglón találtam meg a párom, akivel immár 6,5 éve vagyunk együtt.


A tanácsom a következő:

Ne keress görcsösen komoly kapcsolatot, mert azzal csak magadnak okozol fölösleges érzelmi viharokat. Egyszerűen kezdj el ismerkedni a különféle oldalakon, keress barátokat, haverokat magadnak, s majd ezek valamelyikéből ki fog alakulni egy kapcsolat akkor, amikor nem is számítasz rá.

Ami viszont nagyon fontos: az ismerkedés során ne az legyen a köszönés utáni 2. kérdés, hogy hogy nézel ki, mekkora stb. Aki így áll az ismerkedéshez, azt már eleve töröld.

2018. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
YouTube
2018. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én leszek a kivétel, mert mind 2 exemmel szemtől szemben, a valóságban talalálkoztunk először. Az egyikük egy évfolyammal felettem járt középsuliban, a másik peidg Mondoconon botlott belém ^^ Amugy megértelek kérdező ^^ Én is normális kapcsolatot keresek, és nem egyszerü taláni. Nekem is csak mázlim volt.
2018. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legegyszerűbb dolog a célravezető.

Élj!

Legyenek céljaid, legyél vidám, barátságos, sokat legyél emberek között és segíts másoknak, ha szükségük van rá.

Ne akarj görcsösen kapcsolatot keresni, figyelj a lehetőségekre, használd ki őket. Járj társaságokba, ismekedj minél több emberrel. Előbb-utóbb jön olyan srác, akit szeretnél, de ez főleg rajtad múlik.

A lényeg, hogy jól érezd magad közben.

2018. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!