Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek, hogy tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy tudnék vendégkört szerezni?

Figyelt kérdés
Munkám mellett masszírozással foglalkoznék! Hogyan tudnék kialakítani vendégkört? Tudom, hogy leginkább szájhagyomány útján, de azt a pár embert, aki aztán "reklámoznak" , meg kell találni valahol. Azért itt kérdezem, mert gondolom, vannak melegek, akik pasi masszőrhöz járnának szívesen. Minden ötletet szívesen fogadok és átgondolok, de okoskodó homofóbok véleményére nem vagyok kíváncsi ;) Segítségeteket itt, ill. privátban is szívesen veszem.

2019. febr. 2. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
adj fel hirdetést
2019. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kis kiegészítés: Veszprém megyében vagyok.

Azoknak, akik privátban üzentek, köszönöm a válaszokat.

Azért még várok további ötleteket! ;)

2019. febr. 4. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hat az sokat segit ha a vegen happy finish van ;) En csak a happy finish resszel foglalkozok es azert irkalnak :D
2019. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eloszoris mond meg az ismeroseidnek hogy igy ismerosoket masszirozol, elejen kb 1000 ft os oraberrel, es mond hogy mondhatjak masoknak is, hogy masszirozol. Aztan lassan lesznek olyanok, akik rendszeresen, hetente fognak jarni, es lassan meg fognak telni a "helyek". amikor latod hogy erdeklodnek e fele es tetszik nekik akkor emelhetsz arat. De szep lassan, ne legyen tul nagy ugras, nehogy elmenjenek, es elore jelentsd be, ne akkor az alkalomkor deruljon ki hogy tobbet kell fizetni. 1 napra max 2 ora masszazst javaslok mert nagyon ki tud faradni egy bizonyos ido utan a kez. Es meg az is fontos hogy ha pl hivnak telefonon, vagy felkeresnek hogy masszirozol e akk ra kell kerdezned hogy kitol hallotta, elotte ne menj bele, mivel ez feketen van, es ha egy rossz embert fogadsz be akkor csunyan megbuntethetnek. Remelem tudtam segiteni. Az egyik kozeli ismerosom igy massziroz igy beszelgettunk mar errol a temarol es o igy csinalta.
2019. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én hirdetést adtam fel, és planetromeon is nyitottam profilt.

Mondjuk én valóban happy finishel fejezem be a masszázst annak aki igényli

Sokan már csak amiatt jönnek

2019. márc. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az érdemi hozzászólásokat, üzeneteket.

Segítettek átgondolni a dolgokat és ötleteket is volt miből meríteni.

2019. márc. 17. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy mennel a dolgok azóta?
2021. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!