Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet az, hogy valaki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az, hogy valaki azért lesz meleg, mert nem tud barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Ilyen esetben prostihoz mennek

2018. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2018. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, legfeljebb ha egyébként is vonzódott a férfiakhoz (tehát minimum biszex volt), akkor szívesebben próbálkozik náluk. Az embernek nem múlik el a szexuális vonzalma egy egész nem felé néhány csalódás miatt, legfeljebb átmenetileg. Ugyanígy nem alakul ki a masik nem felé csak úgy hirtelen.
2018. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Hogyne lehetne. Ha nem tud csajt felszedni inkább adja a kormost.

Ezt te sem gondoltad komolyan ugye?

2018. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát, aki nem tud barátnőt szerezni, az melegként pasit még annyira sem fog tudni...


Amúgy meg hülyeség, hogy "nem tud barátnőt szerezni"... Annyi reménytelen, kétségbeesett "szeretet prostituált" (azt éreztetik vele, hogy szeretik kisit és bújik az ágyba) típusú nő van a világon...

Bocsánat, hogy ezt írom, de én is ismerek nem egy ilyet.


Persze oka van ennek is, de egy tök heterót nem fog jobban vonzani egy férfi, mint akár egy kevéssé vonzó nő....

2018. aug. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1%
Simán előfordulhat. Ha nem kellesz az egyik nemnek ,akkor logikus hogy a másik felé is fordulsz.
2018. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

GENETIKA. Es tarsadalmi hatasok.

Hogy ki mihez vonzodik nem valasztas kerdese. Van, aki a barna haju nagys*ggu csajokat szereti.. En meg a 37-40 kozotti pasikat :D van ez igy.


33F

2018. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Több éven keresztül nem sikerült barátnőt szereznem :S

Inkább egyedül voltam, de meg sem fordult a fejemben, hogy fiúkkal próbálkozzak !

2018. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%

Igen nem fogják beismerni de ja van ilyen.

Nekem van ismerősöm aki szerintem amúgy nem meleg csak annyi kosarat kapott hogy most azt hiszi magáról hogy az

2018. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xxxcsillag válasza:
95%
Atörténelem folyamán mindíg voltak melegek.Sok közöttük a tehetséges ember, művész, orvos, táncos, rájuk is szüksége van a társadalomnak.Megítélésük adott koronkén más és más volt.Nekem nincs kifogásom ellenük.Szükség van rájuk:pld.Leonárdo Da Vinchi s.t.b.
2018. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!