Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha volt már barátnőm és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már barátnőm és szerelmes voltam belé attól lehetek meleg?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szeretkeztünk és kívántam is őt. Pár hónapja szakítottunk. Mostanában meleg gondolataim is vannak...sőt előtte is voltak csak,hogy együtt voltunk elmúltak. Szeretnék újra barátnőt, de olyan rosszak ezek a gondolatok. Mintha bele látnának a fejembe az emberek és mostanában csak erre tudok gondolni, hogy mi van ha meleg vagyok. Családot szeretnék és gyerekeket. Lehet, hogy csak biszex vagyok? Nem tudom mit tegyek...
2019. febr. 5. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Max. biszex lehetsz, meleg biztos nem vagy.
2019. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Nekem rossz tulajdonságom hogy minden csajba szerelmes leszek gyorsan amelyikkel már 5x randiztam. Bár biszex vagyok, rendszeresen dugok férfiakkal is.
2019. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!