Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedésnél meg kel kérdezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél meg kel kérdezni a másiktól, hogy HIV fertőzött-e vagy ezt nem szokás?

Figyelt kérdés
Még soha nem ismerkedtem senkivel, úgyhogy nem tudom, hogy ezt meg kell-e.. vagy aki az, az eleve közli?

2019. febr. 11. 18:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*kell
2019. febr. 11. 18:41
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezheted, csak igazából semmi értelme, mert

1: Nem a legjobb ismerkedési forma

2: Ha az is, akkor lehet, hogy nem tudja

3: Ha az is, akkor lehet, hogy hazudik róla

2019. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
nem kell ismerkedésnél, de első pár szexnél ne legyen rögtön orális és csak gumival!!
2019. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Drazicc ***** válasza:
6%
Magyarországon nagyon kevés az aids-es és ma már nagyon könnyen lehet kezelni ezt a vírust, semmi értelme.
2019. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

2-essel egyetértek.

Kérdezheted azt is, hogy hány pasival volt, vagy hogy mennyire fontos számára a védekezés, de itt sem lehetsz benne biztos, hogy igazat mondd.


A lényeg, hogy a te életed, neked kell vigyáznod magadra, használj óvszert.

2019. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Látván a mindenki mindenkivel effektust, sokszor meggondolatlanul, felelőtlenül és olvasva a pár kommenttel fölöttem lévő könnyelmű hozzászólást, az az igazság, hogy egyre több beteg lesz. Óvatosnak kell lenni, és mindig védekezni. Kerülni a szájbaélvezést és hasonlók.
2019. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Felejtsd el, ilyen kérdéseket nem szegezünk egyből a másiknak. Iszonyatos nagy stigma sajnos HIV fertőzöttnek lenni, én biztosan nem mondanám el minden alkalmi partneremnek, ha az lennék, de az első randin se, ehhez azért kell bizalom.
2019. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok utolsó. Azért remélem, mielőtt ágyba bújnál az illetővel, kinyögnéd, hogy egyébként mi a helyzet.
2019. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Nagyon "frankó" gyerek vagy. És még csodálkozunk, hogy egyre több a beteg?!
2019. febr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"és ma már nagyon könnyen lehet kezelni ezt a vírust..."


Ez az oldal még mindig tele van hülyékkel.

2019. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!