Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha a családom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a családom nem fogadja el, hogy fiúval járok?

Figyelt kérdés
Nagyon kiborultak a szüleim. Anyu azt mondja, hogy öngyilkos lesz mert nem bírja elviselni, hogy fiúkkal vagyok. Nem eszik csak sír. Mivel volt barátnőm, meg nem igazán tudom, hogy mi vagyok, ezért azt mondja, hogy nem is vagyok meleg. Meg, hogy az emberek utálnának érte. Nem tudom mit tegyek, mert szeretem a barátomat, de kezd visszajönni belém az a belső homofóbia, amit kialakítottam kamaszként magamban amikor rájöttem, hogy tetszenek a fiúk. Emiatt inkább heteró életet élnék, meg pánikolok is.Nem tudom mit csináljak, ha így folytatom a családom még jobban utálni fog. Ha elkezdenék csajozni a barátom kiborulna, így viszont egyedül maradok, mert otthon mérgesek rám, a szüleimen érzem, hogy utálnak. Engem is úgy neveltek, hogy az ilyen kapcsolat nem elfogadható.
2019. febr. 11. 20:43
 1/8 Drazicc ***** válasza:
21%
Azt megtennéd hogy diktafonnal felveszel egy ilyen jellegű családi beszélgetést?:) lééégyszi
2019. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

olvasd el a mérgező szülők című könyvet.

utána máshogy látod majd a helyzetet:)


nekem teljesen mindegy kit szeretsz, lényeg hogy fogadd el olyannak magadat amilyen vagy, légy erős és légy az aki lenni szeretnél. az idő majd sok mindent megold.

2019. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
szívlapát.
2019. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem köthetsz kompromisszumokat egész életedben csak azért, mert a szüleidnek nem tetszik az életformád. Jogos van ahhoz, hogy azzal legyél boldog, akivel akarsz, ebbe még a szüleidnek sincs joguk beleszólni, pláne nem érzelmileg zsarolni. Állj ki amellett, aki igazából vagy.. ha elnyomod az előbb-utóbb úgyis kibukik. Hidd el, tudom min mész keresztül, engem anno megzsarolt a családom, hogy döntsek köztük vagy a barátom mellett. Kővallásosan neveltek és egész fiatalkoromban azt hallgattam, hogy a homoszexualitás bűn.. évekbe telt elfogadni magam, de soha nem bántam meg, hogy a sarkamra álltam. Tarts ki te is! :)


28f m

2019. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
*Jogod
2019. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
mind a 3 man menjetek el pszichologushoz
2019. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Velük semmit nem tudsz kezdeni, épp ezért inkább azt az utat kövesd, amivel boldog lehetsz. Ha meleg vagy, belekényszerítheted magad hetero párkapcsolatba, de sosem leszel boldog. Így akarod leélni az egész életedet, csak mert a családod ilyenekkel fenyeget? Legyél a barátoddal, szeresd őt és amint lehet és tudsz, költözz el otthonról ebből a mérgező környezetből. (Nem írtad, hány éves vagy, így a költözés nyilván ennek függvénye is.) Egy szülőnek az kellene a legfontosabbnak lennie, hogy a gyereke boldog legyen...
2019. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
72%

Szerintem akkor biszex hajlamú vagy, fogadd el ilyennek magad!

Próbálj a szüleiddel is beszélni hogy, ilyen vagy, a jó szülőnek feltétel nélkül szeretnie kell a gyerekét. Na és épp ez az ami hiányzik.

2019. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!